• Otrdiena, 2020. gada 14. jūlijs
  • Vārda diena: Ritvars, Oskars, Anvars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Dārta Daneviča saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Aktrise Dārta Daneviča pēdējoreiz Dziesmu un deju svētkos piedalījās pirms desmit gadiem. Nu viņai atkal bijusi iespēja izbaudīt gatavošanās prieku kopā ar Rīgas Franču liceja tautas deju kolektīvu „Auseklītis”, kurš, savukārt, piedalījies visos Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos kopš 1971. gada. „Auseklītis” stāsta, ka pirmie svētki vienmēr ir diezgan lielā neziņā tīti, un tikai, paejot kādam laikam, bērni novērtē, ko piedzīvojuši: milzīgo pozitīvi emocionālo pārdzīvojumu, uzņemto enerģētisko lādiņu, piederības sajūtu kolektīvam, dejotāju saimei un Latvijai.

Dejotāji savu jauno kolektīva dalībnieci raksturo kā ļoti mērķtiecīgu un uzcītīgu cilvēku, kas no visas sirds un ar simtprocentīgu atdevi dara visu, ko uzņēmusies. Viņa bērnībā dejojusi tautas dejas un arī pirmajā lomā teātrī viņa spēlējusi dejotāju, bet Dārta nav tas cilvēks, kas turēsies pie zināmā un pazīstamā – viņa nesen pirmo reizi griezusi sev matus, slidojusi ar skrituļslidām un ēdusi japāņu rīsu saldumus!

Viņa vēlas spēt izdarīt visu tā, kā kolektīvs un tā vadītāja Iveta viņai ir iemācījuši. „Lai viņu prieks kļūst par manējo!” Nu tad – lai top!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!