• Piektdiena, 2021. gada 15. janvāris
  • Vārda diena: Fēlikss, Felicita
  • Rīgā sniega pārslas, -11 °C, A/ZA vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

Tieša runa: «Kas kontrolē maksātnespējas nozari»

Tieša runa

Pēc administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības uzmanības centrā atkal nonākuši maksātnespējas procesi. Vienu uzskata, ka sistēmā valda mafija un mafijas likumi, citi - viss, ko varēja sakārtot, ir sakārtots. Diskutēsim!

Dalībnieki:

Dzintars Rasnačs

tieslietu ministrs (VL-TB/LNNK)

Alla Ličkovska

Maksātnespējas administrācijas direktora pienākumu izpildītāja

Kaspars Novicāns

Sertificēto maksātnespējas procesa  administratoru asociācijas valdes pārstāvis

Ulvis Jankavs

Ārvalstu investoru padomes Latvijā ekonomisko noziegumu apkarošanas darba grupas vadītājs

Andris Bērziņš

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētājs (ZZS)

Lauris Liepa

zvērināts advokāts

Aldis Gobzems

zvērināts advokāts («KPV LV»)

Komentāri (5)

Mihails Fedulovs
"Kas kontrolē maksātnespējas nozari? " Atbilde ir acīmredzama, - Pie patreizējās likumdošanas, kas nosaka ka maksātnespējas administrātori ar mantu kas nonāk viņu rīcībā var justies kā īpašnieki kas nenes nekādu personisku atbildību par tās izsaimniekošanu, secināms ka pašlaik tos dārzus nekontrolē neviens, vai pareizāk - ir ļauts kontrolēt pašiem āžiem, kas likumiski tiek iecelti par dārzniekiem. Strīds starp āžiem ir tikai par dārziem, vai pareizāk par iecelšanas kārtību :)
Mihails Fedulovs
Ja reiz likuma gars nosaka, ka administratoram ir jārīkojas kā labam saimniekam, tad kālab nav zināms neviens gadījums, kurā administrātors izlemtu nelikvidēt uzņēmumu bet izmantotu tā resursus lai uzņēmusm atkal nostātos uz kājām un kļūtu maksātspējīgs, vai tad maksātnespējas administrātoram ir tikai viens mērķis - pārdot uzņēmumu?
Valdis Jurkovskis
Mārtiņš Freibergs! Kāda ir Jūsu FB profila adrese? Vēlos apjaust vai te tā rakstat tamdēļ, ka esat angažēts vai arī vienkārši cilvēks ar visai tuvredzīgu viedokli.
Mārtiņš Freibergs
Žēl ka KPV LV ir tik augstprātīgi un nespēj sagaidīt savu vārdu, bija cerība uz kaut ko labu, bet izrādās ka tikai fb māk runāt un vecas lietas celt gaisā, kuras jau sen aizmirstas. Nedaudz gan vadītājs ar nogrēkojās un nepielaida pie vārda Aldi, likās ka speciāli, jo fb nevienam raidījuma vadītājam nav svešs un nevēlas iekulties kaut kādās politiskajās intrigās. Aldi, dzīvo tagadnē, lai nākotnei būtu cerība, nevis dzīvo vecu notikumu atspulgos, lai laimētu loterijā, kura jau notikusi pirms gadiem. Potenciālo balsotāju bloķēšana ar viņu biedriem ir populāra, tā ka neredzu jēgu pat turpināt(dažiem, sākt) politisko karjeru. Žēl, ka šāda ranga advokāts tiek iemests "bedrē" ko daži labi sauc par kalpošanu tautai, bet tauta par liela mēroga tautas apjāšanu.
Roberts Gutmanis
Tu ko runā?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Tieša runa: «Kādai jābūt nākotnes Rīgai?»

Tieša runa
Anotācija

Tieša runa: «Kādai jābūt nākotnes Rīgai?»

Tieša runa