Telpu futbola Virslīga. "Raba" - "Jēkabpils Lūši/Ošukalns"

Sērijā starp «Rabas» un «Jēkabpils Lūši/Ošukalns» komandām trešais mačs risinājās Rīgā. Lai arī tas notika bez skatītājiem, emocijas brīžiem sita augtu vilni, un jau pirmajā puslaikā bija gan abpusējās sadursmes un traumas, kā arī dažādu krāsu kartītes. Cīņa ritēja ar nelielu «Rabas» pārākumu, un pēc 20 minūtēm rezultāts bija 2-1 viņu labā. Otrajā puslaikā īsā laika sprīdī abas vienības apmainījās ar diviem vārtu guvumiem un tablo rādīja 4-3 rīdzinieku labā. Tomēr pēdējās 10 minūtēs vārtus guva tikai rabieši. To lielā mērā veicināja jēkabpiliešu vārtsarga nomaiņa pret piekto laukuma spēlētāju. Bet jebkurā gadījumā jau labu laiku pirms cīņas beigām uzvarētājs bija skaidrs. Gala iznākumā – «Rabas» futbolistu it kā pārliecinoša uzvara ar 8-3. Rīdzinieku labā ar diviem rezultatīviem sitieniem izcēlās Edersons Pinero Da Kruzs, Romāns Rožkovskis un Artjoms Koļesņikovs.

Intervija - Artjoms Koļesņikovs, «Raba» futbolists

Tagad pusfinālsērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 2-1 «Rabas» labā, un no finālā to šķir tikai viens panākums.