LTV piedāvās saviem skatītājiem ekskluzīvas reportāžas, intervijas un ekspertu viedokļus no ASV par Baltijas valstu vadītāju tikšanos ar ASV prezidentu Baraku Obamu

„Latvijas Televīzijas (LTV) skatītājam būs iespēja vienam no pirmajiem saņemt informāciju un dzirdēt ekskluzīvus viedokļus par Baltijai svarīgo tikšanos ar ASV prezidentu Baraku Obamu. LTV sekos līdzi gan pašam notikumam, gan vēstīs par viedokļiem un notikumiem, kas apvij šo Baltijas vēsturē nozīmīgo vizīti,” uzsver VSIA „Latvijas Televīzija” valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, piebilstot, ka viena no sabiedriskā medija misijām ir nodrošināt valstij un pasaulei būtisku notikumu atspoguļošanu.

Ņemot vērā, ka tikšanās notiek ASV, Latvijas Televīzija ir viens no retajiem Baltijas medijiem, kas atradīsies notikuma vietā un spēs saviem skatītājiem ne tikai atspoguļot notikumus, bet arī operatīvi sniegt intervijas, komentārus un ASV esošo amatpersonu un ekspertu viedokļus.

Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas uzdevumā uz Vašingtonu dodas žurnāliste Ina Strazdiņa un LTV operators Aigars Kovaļevskis, lai no notikuma vietas speciāli LTV ziņotu par visu trīs Baltijas valstu prezidentu tikšanos ar ASV prezidentu Baraku Obamu. Pirmās reportāžas par vizīti - LTV ziņu izlaidumos, jau sākot no ceturtdienas, 29. augusta, un sabiedrisko mediju ziņu portālā www.lsm.lv.

ASV prezidents piektdien, 30. augustā, Baltajā namā Vašingtonā tiksies ar Baltijas valstu vadītājiem - Latvijas prezidentu Andri Bērziņu, Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu un Lietuvas prezidenti Daļu Grībauskaiti, lai vairāk nekā stundu ilgā sarunā apspriestu vairākas tēmas – reģionālo sadarbību, tirdzniecības un ieguldījumu partnerību starp ASV un Eiropas Savienību, enerģētikas drošības jautājumus un sadarbību kibernoziegumu apkarošanā, kā arī citus jautājumus.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijas Televīzija” ir moderns medijs, kas atspoguļo sabiedrības intereses televīzijas kanālos LTV1 un LTV7 (internetā – www.ltv.lv un www.lsm.lv). VSIA LTV skatītājiem Latvijā un ārpus tās robežām piedāvā operatīvu, objektīvu informāciju par sabiedriskajiem procesiem Latvijā, Baltijā un pasaulē. Sabiedriskās raidorganizācijas darbību uzrauga Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP). Pašreiz uzņēmums nodrošina vairāk nekā 450 darbavietas.

Latvijas Televīzija ir pirmā televīzija Baltijā. LTV (tolaik - Rīgas televīzijas studijas) pirmā pārraide notika 1954. gada 6. novembrī.

Papildinformācija:

Laura Brokāne
Komunikācijas speciāliste

Tālr. 67200751
Mob. 27491279
E-pasts: laura.brokane@ltv.lv