Noslēdzoties vērienīgajam detektīvseriālam „Agata Kristi. Erkils Puaro”, iemīļotais beļģu izmeklētājs aiziet bojā. Taču LTV skatītājiem būs iespēja vēlreiz satikt galvenās lomas atveidotāju Deividu Sušē, kurš šoreiz sekos pa pēdām nevis noziegumam, bet gan vienam no Bībeles apustuļiem. Dokumentālā filma „Deivids Sušē. Pa Svētā Pāvila pēdām”, kas LTV1 ēterā būs skatāma 13. un 20. aprīlī pulksten 11.00, aktierim ir dziļi personīga, jo no visām vēsturiskajām personībām viņš allaž vēlējies tēlot tieši Svēto Pāvilu.

Dokumentālajā filmā Deivids Sušē dodas ceļojumā apkārt Vidusjūrai, sekojot Svētā Pāvila gaitām. Šis vīrs pirms 2000 gadiem ar kājām mērojis ap 17 tūkstošiem kilometru un vēl vairāk ar kuģi, apceļodams Romas impēriju. Reliģijai ir liela nozīme Deivida Sušē personīgajā dzīvē – viņš tai pievērsies četrdesmit gadu vecumā, un kopš tā laika ierunājis arī vairākas kristietībai veltītas filmas. Vietās, kur pabijis Bībeles apustulis, Sušē meklēs atbildes, mēģinās atšifrēt jaunāko arheoloģisko izrakumu liecības un tiksies ar šī reģiona pārzinātājiem, cenšoties izprast noslēpumaino apustuli.

Deivids Sušē ir visu laiku pazīstamākais Puaro, taču saņēmis apbalvojumus, atveidojot arī dažādas pretrunīgi vērtētas vēsturiskas figūras, piemēram, Zigmundu Freidu un Robertu Meksvelu (kā arī šim mediju magnātam ļoti līdzīgo krāpnieku seriālā „Tā mēs tagad dzīvojam”). No visām vēsturiskajām personībām aktieris allaž vēlējies tēlot tieši Svēto Pāvilu, tādēļ viņam šis ceļojums ir dziļi personisks. Pāvils savā laikā bijis ārkārtīgi strīdīga personība, un tāds palicis līdz pat mūsdienām. Daži uzskata, ka viņš paveicis vairāk par jebkuru citu, lai kristietību no nelielas jūdu sektas padarītu par visietekmīgāko reliģiju pasaulē. Cituprāt, viņš vienīgi sludinājis aizspriedumus, kas atbalsojušies tālākajā vēstures gaitā.