Pirmdiena, 13. jūnijs

1. sērija

Mārtins paziņo, ka nedzīvos Grūberu sētā, kamēr tur atradīsies Anne. Viņš pārnakšņo savā praksē. Līzbete pieprasa, lai Mārtins salīgst mieru ar Anni, citādi Grūberu saimniecībā normālas dzīves un strādāšanas nevar būt. Tā kā Hanss pametis darbu kalnu pavadoņu firmā, arī viņš ir ieinteresēts Grūberu saimniecības jaunā uzplaukumā. Zuzannas viesnīcā apmetas simpātiskais Pētersena kungs.

Otrdiena, 14. jūnijs

2. sērija

Rīke pierunā Mārtinu mēģināt padzīvot pie viņas, taču negaidīti mājās pārrodas Rīkes dēls, un situācija mainās. Annes mēģinājums izrunāties ar Mārtinu cieš neveiksmi. Kad Anne jau ir gatava tomēr pamest Grūberu saimniecību, lai galīgi nesanaidotu ģimeni, Hanss iebilst, jo viņam atkal vienam jāuzņemas atbildība par saimniecību. Mārtins noīrē sev dzīvokli un paziņo, ka Anne var palikt, lai saimniekotu kopā ar Grūberiem. Mārtins un Anne noslēdz pamieru.

Trešdiena, 15. jūnijs

3. sērija

Mārtins ir apmeties īrētā dzīvoklī, un Grūberu sētā atsākas saimniekošana. Taču jau pirmajā dienā rodas nesaskaņas starp Hansu un Anni, jo abi grib būt noteicēji. Lilī svārstās, vai apgūt lauksaimniecības profesiju vai tomēr galīgi neatteikties no domas par medicīnu, tāpēc daļu dienas pavada mājās, bet daļu – praksē pie Mārtina. Mārtina attiecības ar Rīki pamatīgi sarežģī viņas dēla Lūkasa klātbūtne.

Ceturtdiena, 16. jūnijs

4. sērija

Nesaskaņas starp Hannesu un Anni pasliktinās tiktāl, ka Lilī lūdz Mārtina palīdzību, taču sākumā viņš kategoriski atsakās iejaukties. Hanness kļūst aizvien nervozāks arī tāpēc, ka ir pamanījis Zuzannas attiecības ar jauno simpātiju – Timu Pētersenu. Kad Mārtinam piezvana Līzbete, jo baidās, ka Hannesa un Annes konflikts samilzīs neatgriezeniski, Mārtins tomēr ierodas Grūberu saimniecībā, un notiek pamatīga izskaidrošanās. Mārtins ir noguris no visa un neatsaucas uz Rīkes zvanu.

Piektdiena, 17. jūnijs

5. sērija

Hansu nodarbina doma par Zuzannas jauno draugu Timu, jo abu attiecības kļūst aizvien ciešākas. Kad Hanss aizņemtības dēļ atsaka Zuzannai uz pāris stundām izpalīdzēt, pieskatot Sofiju, Zuzanna atstāj meitiņu Tima uzraudzībā. Tas sanikno Hansu. Mārtinam šķiet, ka būtu jāizbeidz attiecības ar Rīki, bet viņš baidās, kā uz to reaģēs Lūkass, kurš mātes attiecības ar Mārtinu uztver saasināti un neveiksmē var vainot sevi.

12+