Pirmdiena, 13. jūnijs

4. sērija

Toronto parkos negaidīti uzrodas kailu sieviešu statujas, kurās visās iekšā paslēpts īsts līķis. Tā kā viņas bija prostitūtas, tas atsauc atmiņā Albertu Dreju, kuru turēja aizdomās par prieka mājas meiteņu slepkavībām Hamiltonā un vēlāk atrada mirušu.

Otrdiena, 14. jūnijs

5. sērija

Nezināmi teroristi pieprasa Kanādas valdībai četru miljonu dolāru izpirkumu, citādi slepens ierocis tiks pavērsts pret Ņujorku. Ja šis ierocis tiktu izmantots, sāktos karš, kas iznīcinātu abas valstis. Mērdoks sastopas ar senu paziņu. 

Trešdiena, 15. jūnijs

6. sērija

Atturības biedrības cīnās par “Apkaimes likuma” pieņemšanu. Tas ļautu atsevišķos rajonos izsludināt sauso likumu. Tāpēc Toronto ierodas viena no radikālākajām tā atbalstītājām – Kerija Nešena. Tikmēr Mērdokam jāizmeklē domnieka Slosona nāve. Viņš iestājās par alkohola tirgošanu.

Ceturtdiena, 16. jūnijs

7. sērija

Mērdoks negaidīti satiek Vinifredu jeb Frediju Pinku, ar kuru iepazinās pirms divdesmit astoņiem gadiem apdāvināto bērnu nometnē un kura tagad ir privātdetektīve. Viņiem nākas izmeklēt vairākas slepkavības, kas saistītas ar to nometni, turklāt slepkava mēģina izrēķināties arī ar viņiem pašiem.

Piektdiena, 17. jūnijs

8. sērija

Profesors Lorenss pasniedz Austrumu studijas, bet savās mājās organizē studentu tikšanās, kuru laikā viņi smēķē opiju. Kad viens no viņiem, Bairons Satons, tiek atrasts noindēts, Ogdenai un Džeimsai jāatrisina grūts uzdevums – jānoskaidro īstā inde.

12+