Pirmdiena, 13. jūnijs

3602. sērija

Širīna nav priecīga, ka jāiet palīgā Floriānam uzstādīt mežā žogus. Kad Širīna uzberž uz kājām tulznas, Floriāns gādīgi rūpējas par viņas labsajūtu. Širīna aptver, ka ir iemīlējusies Floriānā. Selīna lūdz Kristofam salīgt mieru ar Ariānu pirms viņas nāves. Kristofs piekrīt, bet sarunas laikā zaudē savaldīšanos. Alfonsam nepatīk Vanesas aizraušanās ar Georgu Fihtlu. Alfonss uzzina, ka Maksis ir iemīlējies Vanesā un, greizsirdības vadīts, grasās pieļaut lielu muļķību. Mihaels saņem ziņu no Andrē, ka viņam klājas labi. Rozālija baidās, ka Andrē atgriezīsies kopīgajā dzīvoklī. 

Otrdiena, 14. jūnijs

3603. sērija

Alfonss nojauš, ka Vanesas aizraušanās ar Georgu palīdz viņai pārvarēt nelaimīgo mīlestību pret Maksi. Alfonsa iedrošināts, Maksis saņem drosmi un atzīstas Vanesai mīlestībā. Selīna sadusmojas uz Kristofu un dodas kopīgā izjādē ar Kornēliju, kur abi satuvinās. Širīna noklusē Maijai savas jūtas pret Floriānu. Mihaels, Rozālija, Lija un Roberts sarīko deju vakaru un ielūdz ciemos Zonnbīhlerus. Arī Verners ieguvis biļeti uz deju pasākumu un dodas izklaidēties.

Trešdiena, 15. jūnijs

3604. sērija

Širīna cenšas apspiest savas jūtas pret Floriānu un sarīko Maijai tikšanos ar viņu. Maija paziņo Floriānam, ka nespēs piedot viņa nodevību. Tad Floriāns izsaka viņai pārsteidzošu piedāvājumu. Vanesa netic Makša jūtām un nolemj, ka viņš vēlas izjaukt viņas attiecības ar Georgu. Maksis saprot, ka ir zaudējis. Vanesa izbauda laiku ar Georgu, bet nenojauš par viņa patiesajiem nolūkiem. Verners un Kristofs vēlas apmainīt Ariānas homeopātiskās zāles pret daktera Kamma izrakstītajām tabletēm. Ariāna domā, ka lieto nekaitīgu dabisku preparātu, un sāk dzert dubultas devas. 

Ceturtdiena, 16. jūnijs

3605. sērija

Selīna un Ēriks gatavojas nosvinēt Ariānas dzimšanas dienu un sarīko viņai romantiskas svinības. Kad Ariāna dodas uz restorānu, viņai pēkšņi kļūst slikti, un notiek nelaime. Floriāns piedāvā Maijai atmaskot Ēriku. Viņš nolemj izvilināt no brāļa atzīšanos un salabst ar Ēriku. Vanesa un Georgs izdomā pavadīt omulīgu vakaru ar Zonnbīhleriem. Arī Maksis saņem ielūgumu vakariņās. Maksis izprovocē Georgu, un viņš zaudē savaldīšanos. Mihaels saņem vēstuli, ko cenšas noslēpt no Rozālijas, bet viņa pamana Mihaela dīvaino izturēšanos un vēlas izlasīt vēstuli. 

7+