• Piektdiena, 2021. gada 7. maijs
  • Vārda diena: Henrijs, Jete, Henriete, Enriko
  • Rīgā viegls lietus, +6 °C, Z vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

Sastrēgumstunda. Kāpēc radās sarežģījumi Skolu jaunatnes svētkos?

Sastrēgumstunda

Komentāri (5)

Māris Zemgalis
ļoti labs Lemberga komentārs - https://www.youtube.com/watch?v=Iu8UjknhkHU
Jānis Laiks
Jā, Bērziņa tiešām nepatīkami izcēlās uz pārējo dalībnieku fona, - nekādas paškritikas vai sapratnes par savām kļūdām, par radīto haosu gājiena atcelšanā, par nekorektās īsziņas sekām, totāli neizdevusies komunikācija un nespēja apjēgt, ka pusnaktī jau sagatavotu pasākumu neatceļ, ja nevar nodrošināt visaptverošu apziņošanu un dalībnieku piekrišanu.
Ko mācījās kolektīvi un dalībnieki no šāda haosa? Neklausīt un nepakļauties vadībai, bet darīt, kā paši ieplānojuši.
Būtiskākais, manuprāt, ir saprast, ka ģība tikai koristi, nevis dejotāji. Tas notiek katros svētkos, gan ne tik masveidīgi. Tātad problēma ir tieši koristu slodzē un darba apstākļos, - šaura telpa, maz gaisa, statiska poza stundām ilgi, nepietiekošs šķidruma daudzums, par maz ēdiena, miega, neatbilstošs apģērbs, par lielu spriedze. Tas arī jārisina.
Ar dejotājiem viss ir kārtībā, - viņi ir gan fiziski izturīgāki, gan labāk aprūpēti.
Seile, šķiet, to saprata, Bērziņa gan nē.
Uldis Bērziņš
Šausmu filma, ne raidījums… paldies, ka tas bija pietiekami garš, lai paspētu emocionāli savaldīties.
Tomēr Bērziņas kundze vēlreiz raidījuma beigās skaisti iezīmēja visu problēmu. Viņa ir problēma. Tā debilā apmātība, šī sacensība, pseido apmierinātība. Viņa saka “…es nezinu, vai vajadzēja klausīt ministrei…”, viņa smaidot vēlreiz saka, ka “…kritušo nebija īpaši daudz…” ??? aha aha aha???
Šāda atbildīgas personas reakcija pēc notikušā nevar būt nekur Eiropā.
Bērziņas kundze! Reiz kļūstiet par cilvēku, kā tas ir jau sen laikmetīgā Eiropas sabiedrībā. Jāmaina prioritātes, ko ministre jau sākumā pieminēja. Klausieties, ko citi saka kaut vai tajā pašā raidījuma studijā.
Es Jūs pirmo reizi redzēju, bet tas, ko jūs runājāt, bija baisi :(
Andris Upenieks
Liekulības un strausa politikas paraugstunda.
Visi, izņemot Baibu Kleperi, kora dziedātāju, Ministri Seili, Intu Teterovski, vai jums nemaz nebija neērti no savas paštaisnās demagoģijas un sevis pārlsavēšanas, līdera lomu uzņemoties Agra Bērziņai?
Drosme ir godīgi pasniegt īstenību un atzīt kļūdas, gļēvulība ir visu sagrozīt, slēpt kļūdas un stūrgalvīgi pašslavināties.
Rēder, Jūs bijāt nožēlojami un bezpalīdzīgi nesagatavojies runāt par būtību!
Kristine Meola
Piekrītu! Kauns bija skatīties tik tiešām, kā tā resnā kundze, zilajā blūzītē sīrupainā balstiņā slavēja savu veikumu. Dzīva nauda uz mazo dalībnieku rēkina! Nudien, kā padomju laikus tas atsauc atmiņā, tāda izrādīšanās dresējot vājprātīgi garajos un nogurniošajos mēginājumos, priekškam?! Kur palika ēdināšanai paredzētā nauda? Nu nemaksā desmaizes 7 eur. Vai tiešām tikai izlutinātie bērni grib normāli ēst un nomazgāties? Par bērniem taču jārupējās un jāatbild pieaugušajiem!!! BĒRNIEM NAV JĀUZŅĒMĀS ATBILDĪBA PAR PASĀKUMU KURU ORGANIZĒ PIEAUGUŠIE!!!
Visu cieņu ministres kundzei, kura visu atbildību neuzvēla bērniem.
Visiem tikai $$$ acīs nekas vairāk.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!