• Sestdiena, 2021. gada 17. aprīlis
  • Vārda diena: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
  • Rīgā skaidrs, +17 °C, ZA vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

SPECIĀLIZLAIDUMS. «Sastrēgumstunda». Kāpēc radās sarežģījumi Skolu jaunatnes svētkos?

Sastrēgumstunda

Šovakar, 13. jūlijā, pulksten 19.20 “Sastrēgumstundas” speciālajā diskusijā žurnālists Gundars Rēders ar studijas viesiem diskutēs — vai nupat aizvadītie XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ieviesīs korekcijas šo svētku turpmākajā norisē? Sarežģīts repertuārs, saspringts mēģinājumu grafiks, virsvadītāju ambīcijas un skolēnu spējas. Vai šajos svētkos notikušais ir vien nelaimīga apstākļu sakritība vai iemesls pārdomāt svētku koncepciju, mēģinājumu grafiku un dalībnieku ēdināšanu?

Diskusijā piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, svētku izpilddirektore Agra Bērziņa, svētku mākslinieciskais vadītājs Gints Ceplenieks, svētku mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols, NMPD vadītāja vietniece Renāte Pupele, LĀB, bērnu psihoterapeite Gunta Andžāne, diriģents Ints Teterovskis, kora vadītāja no Lielvārdes Baiba Klepere un svētku dalībnieks no Saldus Renārs Bergs.

Komentāri (4)

lienuks23
Skatoties šo raidījumu rodas iespaids,ka daudzas lietas šajos svētkos tiek noklusētas. Ja ir runa par pusdienām, tad ne visiem koriem tās tika nodrošinātas siltas.Dažiem novadu koriem tika izsniegtas sausās pusdienas- dažas šķēles maizes un desas ripiņas, sulas paka mazā,kāds svaigs gurķis.Vai tiešām šķiet,ka bērns ar to var iztikt līdz vakaram?
Kopumā bērniem svētki patika, bet ar ēdināšanu apmierināti viņi nebija. Un mans bērns nebūt nav izlepis ēšanas ziņā.
Aiva Biteniece
Ministres kundze varētu apmeklēt 1. septembrī vairākas skolas un piedalīties līnijās. Viņa patiesi būtu pārsteigta par ārkārtas situācijām, jo, Dieva brīnumi, bērni ģībst! Un tad nu krīzei būtu jāmeklē cēloņi un nopietna komisija jāveido tās risināšanai! Super!
Šodien bija daudz tiešām pareizu secinājumu un domu, tikai ne no mūsu ministres!
bonsuar21
Kā par padomnieku Izglītības un Zinātnes ministram var strādāt , cilvēks ,kuram nav nekāda pedagoģiskā izglītība - Ilze Salna ,ko viņa tur vispār dara , vai tāpēc ,ka ir no Vienotības? Kas ministrei liek pieņemt tik vājus padomniekus? Kā var strādāt par NMPD vadītāja vietnieku ,vēl šodien, Renāte Pupele , kuru LR Saeima ir jau sen no darba atlaidusi!
Mūsu bērniem katastrofāli trūkst fiziskās nodarbības , ir jāpalielina sporta stundu skaitu , atjaunot sporta pulciņu darbu un no rītiem bērniem skolās veikt 1. stundā rīta rosmi ,vienalga ,kāda stunda 10-15 vingrinājumus. Aizliegt skolās ēst čipsus, bulciņas saldinātos burbuļūdeņus ,desas, kečupus ...neveselīgo pārtiku , mācīt bērniem , kas ir veselīga un kas ir neveselīga pārtika.
ItsMeKilljoy
Jūsu visus nosauktos ēdienus skolā neatrast, neauztraucieties.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!