Pirmdiena, 13. augusts

92. sērija

Favjola ar taksometru dodas uz viesnīcu otrā pilsētas malā.

Čava ¬sūdzas Čirkam, ka Dario esot viņu gandrīz nogalinājis.

Favjola nesaprot, vai ir nogalinājusi Fransisko, līdz redz, ka viņš viņai zvana. Favjola neatbild.

Hulio samaksā Rebekai, un viņa aiziet no Ortensijas dzīvokļa. Pēc Hulio lūguma Ortensiju paliek pieskatīt Huana. Dalija mēģina izspiest informāciju par Ramonu no Valentes.  Ramons dodas pie Huanas. Abi kopā aizbrauc uz dārzu pie Andreas un Horhes. Pie Andreas ir ieradusies Favjola. Ramons un Favjola satiekas un apskaujas. Ramons vaicā, kādēļ Favjola paliek kopā ar Fransisko, ja nav ar viņu laimīga. Pēc tam uzrodas Fransisko. Fransisko skaidrojas ar Favjolu un saka, ka viņiem jābrauc mājās. Benito pārnāk mājās ar ziediem un paziņo Fredesvindai, ka lūgs Adalhisu kļūt par viņa līgavu.

Fransisko atkal grib ielauzties istabā pie Favjolas. Viņa saka, ka neslēgs vaļā durvis.

Otrdiena, 14. augusts

93. sērija

Margarita uzzina, ka Hulio atlaidis māsiņu, un sola vietā atrast kopēju. Dario ziņo Čirkam, ka ir pamatīgi apstrādājis Fransisko. Rosendo liek Sofijai paskubināt viņas sirdsāķīti Ramonu, jo drīz jābrauc prom. Ramons no avīzes uzzina, ka Sofija ir tikusies ar savu tēvu, pārskaišas par meliem, ka viņa tajā laikā braukusi uz Tihuanu kārtot dokumentus. Ramons paziņo, ka pamet darbu autoservisā. Valente arī taisās prom, jo baidās no mafijas.  Čirkam un Osvaldo piedāvā darījumu – lai viņi noglabā autoservisā narkotikas un par to saņems daļu peļņas.  Pievakarē atbrauc autiņš ar narkotikām, kuram it kā jāveic apkope. Andrea uzzina no Favjolas patiesību, arī par izvarošanas mēģinājumu. Horhem rodas ideja, ka Andreai jātēlo, ka viņi sastrīdējušies un tāpēc viņa meklē patvērumu pie māsas. 

Trešdiena, 15. augusts

94. sērija

Margarita pašķiras no Antonio, jo viņš nespēj samierināties, ka Margarita rūpējas par Porfirio. Porfirio atnāk pie Antonio un paskaidro savu nostāju, ka viņš tiešām mīl Margaritu, bet vēl viņai nākotni kopā ar Antonio. Antonio paliek domīgs. Sofiju aizved uz policiju nopratināt, un viņa lūdz, lai Dalija melo Ramonam, ka viņa ir arestēta un Ramons nāktu viņu glābt. Taču Ramons padzird no Benito patiesību un vēl vairāk saniknojas. Viņš tā arī nesaprot, kāpēc Dalija vienmēr izdabā Sofijai. Fransisko ir pamatīgi sakreņķējies un pacientam gandrīz izraksta žurku indi. Tad viņš nolemj, ka ir  jātiek galā ar Dario. Dzīvesvietā viņa nav, tāpēc Fransisko dodas pie Čirkas, kurš noliedz, ka būtu redzējis Dario. Ramons ir atradis jaunu darbu, un Horhe tur aizved labot auto, kurš saplīsis ceļā uz tikšanos ar Andreu  un Favjolu. Beigās Ramons brauc Horhem līdzi un tiekas ar Favjolu. Viss noskaidrojas, un abi ir svētlaimē. Benito atrod jaunu darbu Adalhisas kantorī par līķu vedēju. Roksana dodas pie Martas meklēt Danjelu. Marta brīdina Danjelu, ka Roksana grib viņu atrast un nodot varas iestādēm. Danjels piedraud, lai Marta tur muti.  Roksana sāk okšķerēt pa Martas māju, meklējot pierādījumus.

Ceturtdiena, 16. augusts

95. sērija

Finito paziņo Luisai, ka rezervējis zāli kāzu mielastam pēc 15 dienām. Ramons piedāvā Favjolai paslēpties Plinio kunga mājiņā. Fransisko saprot, ka sieva nepārnāks, un sāk viņu meklēt. Ramons dodas pie Margaritas, lai runātu par Favjolas situāciju. Tur viņš satiek Sofiju un pasaka, ka starp viņiem nekā nevar būt. Sofija izstāsta par Ramona nācienu Fransisko. Abi secina, ka Ramons noteikti zina, kur ir Favjola.

Piektdiena, 17. augusts

96. sērija

Andrea pasaka Hulio, ka veidos franšīzes uzņēmumu. Lai gan Hulio cenšas iebilst, viņa vēlas visu kārtot pati. Roksana noklausās, kā Marta pa telefonu runā ar Danjelu. Ortensija ierauga avīzē rakstu par savu bijušo vīru un atgūst atmiņu. Fransisko izdodas izsekot Ramonu. Favjola tiek arestēta par laulības pārkāpšanu. Margarita viņai saka, ka situācija ir nelāga, jo viss nostājies pret viņu. Andrea izstāsta Huanai, ka Favjola gaida bērnu no Ramona.