Pirmdiena, 13. septembris

9. sērija

Skaistā nāve

Vīnē bieži pazūd cilvēki, tomēr vairums no tiem drīz vien laimīgi atrodas. Kriminālpolicijā nonāk divu pazudušu sieviešu lietas – viņas vēl nav atrastas ne dzīvas, ne mirušas. Brantnera komanda nonāk uz pēdām kādam viltīgam fotogrāfam, kas ir saistīts ar šīm sievietēm, bet pierādījumu trūkuma dēļ vēl nav apcietināms. Izmeklētāji un Reksis ielenc iespējamo slepkavu aizvien ciešākā lokā, cerot uz kaut nelielu viņa kļūmi, un šīs cerības attaisnojas.

Otrdiena, 14. septembris

10. sērija

Blefs

Finansiālās grūtībās nonākušā bankā notiek laupīšana – turklāt tieši tajā dienā, kad tās seifā ir nolikts liels naudas aizņēmums. Laupīšanas laikā ir nogalināta kāda darbiniece, tāpēc pie šīs lietas ķeras Brantnera komanda, kas pamazām apjauš, ka teju visi notikušajā iesaistītie bankas darbinieki melo. Tomēr ir grūti ne tikai to pierādīt, bet arī saprast patiesos iemeslus šim blefam. Par laimi, Reksim ir tādas metodes melu atklāšanai, kādas cilvēkiem nav pieejamas.

Trešdiena, 15. septembris

11. sērija

Meitene un slepkava

Pēc ārstēšanās psihiatriskajā klīnikā Freds Kolars atgriežas pie vecākiem. Diemžēl tēvs, neizprotot dēla slimību, kaitina viņu, līdz notiek traģēdija – Freds nogalina abus savus vecākus. Mēģinot atbrīvoties no līķiem, Freds vēl arī saņem ķīlnieci – pusaugu meiteni Dženiferu. Izmeklētāju komandai ir maz pavedienu, ar kuru palīdzību atšķetināt lietu, bet laiks rit, un Freda pacietība atkal tuvojas beigām. Tikai Reksis spēs izglābt pusaudzi no kļūšanas par Freda trešo upuri.

Ceturtdiena, 16. septembris

12. sērija

Apsēstība

Varmākas uzbrukumā iet bojā informātikas studente Gabriele, bet par galveno aizdomās turamo nelaimīgas apstākļu sakritības dēļ kļūst viņas draugs. Dzenot pēdas nepareizajam cilvēkam, izmeklētāji zaudē dārgo laiku, kuru noziedznieks izmanto savā labā, lai dzītu pēdas nākamajam upurim, ko viņš gan neplāno nogalināt. Kādi ir savādu domu apsēstā ļaundara patiesie plāni, un vai komisāram Reksim arī šoreiz būs pa spēkam iejaukties, lai nepieļautu nākamo noziegumu?

12+