Pirmdiena, 13. septembris

2. sērija

Betija dodas uz pēdējām brokastīm kopā ar Oliju un Janniku. Tikmēr nodaļā ierodas jauna māsiņa Kerstina, no kuras Hanna un Ava pēc iespējas drīzāk gribētu atbrīvoties. Taču to varētu izdarīt tikai ar Pūlas kundzes atbalstu. Situācija negaidīti atrisinās, kad nodaļā tiek ievietots Geralds Jungs. Doktore Meinharte viņam uzstāda diagnozi multiplā skleroze, bet tieši Kerstina kļūst par pacienta uzticības personu. Tikmēr Tobiass uzņemas rūpes par mazo Finju Renneri, kuras tētis, tāpat kā Tobiass, viens pats audzina savu bērnu. 

Otrdiena, 14. septembris

3. sērija

Pie Tobiasa un Emīla negaidīti ierodas Talulas vecāki, kuri pēc meitas zaudējuma gatavi visu savu mīlestību un rūpes veltīt mazdēlam. Tobiasam to nav viegli pieņemt, bet viņam noteikti noder Talulas vecāku palīdzība. Arī Betija uz laiku ir ievākusies komunālajā dzīvoklī, jo vēl nav gatava sākt kopdzīvi ar Franku. Pēc samaņas zaudēšanas slimnīcā tiek ievesta Anete Gebharte. Liels ir viņas un vīra Bernda pārsteigums, kad doktore fon Arnštete paziņo, ka pusmūža sieviete ir stāvoklī. Pāra prieks gan nav ilgs, jo drīz viņi uzzina, ka Anetei ir ļaundabīgs, agresīvs audzējs. Pegija jau sen sapņojusi aizbraukt uz Nešvilu, bet kad viņi ar draugu Stīvu jau ir izplānojuši ceļojumu, Stīvs tiek ievietots slimnīcā pēc īslaicīga samaņas zuduma. Pegijas sapnis sāk gaist.

Trešdiena, 15. septembris

4. sērija

Pilsētu pārņēmis sals, un slidenā ledus dēļ slimnīcā nonāk vairāki pacienti vienlaicīgi. Arī Safijs paslīd un savainojas, tāpēc iecerētā ziemas pasākuma rīkošana jāuzņemas viņa brālim Emrem, par ko Safijs itin nemaz nav sajūsmā. Kad arī Helēna savainojas uz ledus, viņa izlemj nevienam neko neteikt, bet tā vietā lietot spēcīgas pretsāpju zāles, kuru iedarbībā viņas uzvedība kļūst dīvaina. Tobiass cīnās par mazā pacienta Mateo dzīvību, kurš ielūzis ezerā, staigājot pa plānu ledu. Slimnīcā ar šķietami nenozīmīgām traumām ierodas arī Safija piegādātājs Oskars, taču tad profesors fon Arnštets diagnosticē smagu aknu saslimšanu. 

Ceturtdiena, 16. septembris

5. sērija

Slimnīcā neatkarīgi viens no otra nonāk divi vīrieši – Karls un Rihards – ar ļoti līdzīgiem saindēšanās simptomiem. Izrādās, ka viņi dzīvo kopā, tāpēc Betijai un doktoram Šternam ir jānoskaidro, kas vēl šiem vīriešiem ir kopīgs un varētu būt izraisījis savādo saslimšanu, jo izskatās, ka ļoti slikts ir ne tikai viņu aknu stāvoklis, bet arī savstarpējās attiecības. Savukārt mediķu vidū Kristīnei un Aleksanderam ciešā sadarbība uzjundī patīkamas atmiņas par viņu kādreiz tik labajām attiecībām.

Piektdiena, 17. septembris

6. sērija

Kristīne atklāj galvenajam ārstam Aleksanderam savas jūtas; viņš jūtas pamatīgi pārsteigts, tomēr piekrīt kopīgām vakariņām, lai visu pārrunātu. Aleksanders domā, vai spētu vēlreiz iemīlēties Kristīnē, bet viņa māsa Helēna jau brīdina uzmanīties no šādas iespējamības. Tobiasam iepatīkas Hannas ideja par dzīvokļa remontu, tomēr viņš neuzskata, ka ar to pietiks, lai uzsāktu jaunu dzīvi pēc Talulas nāves, tāpēc Betijai un Hannai šis būtu īstais brīdis domāt par pārvākšanos.

12+