Četri Latvijas iedzīvotāji, kuri šoruden ir pārslimojuši Covid-19, stāsta par savu pieredzi un slimības gaitu. Kā ir būt profesoram, klīnikas vadītājam un reizē vienam no pirmajiem pacientiem jaunizveidotajā Covid nodaļā paša slimnīcā? Vai ir viegli ar 39 grādu augstu temperatūru elpot skābekli un paralēli sociālajos tīklos cīnīties ar tiem, kuri joprojām šim vīrusam netic? Kāda ir sajūta, kad beidzot sajūti mandarīna smaržu? Un kādas izjūtas valda izolatorā, kur blakus gultā guļošais bez skābekļa vairs pats elpot nespēj?

Filmas varoņi atklāti runā ne vien par slimības simptomiem, bet arī par to, kā jutušies emocionāli. Par nespēku, par pilnīgu intereses zudumu, par apātiju, kas nereti liedz laikus pamanīt, ka slimības gaita jau kļuvusi smaga un steigšus jāzvana neatliekamajai palīdzībai.  Viņi arī godīgi atzīst, ka pēc izslimošanas spēks tā arī nav atgriezies. Vienam pat kāpiens uz ceturto stāvu šķiet neiespējamā misija. Cits atzīst, ka vairs nespēj tik asi un ātri reaģēt, kā pirms Covid-19. Grūti domāt, grūti ilgi un intensīvi strādāt.

Pieredzes stāsti un emocijas. Bailes un ticība. Bet pāri visam – cerība, ka pavisam drīz atkal varēsi elpot dziļi un ilgi.