Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "Tartu"

Ogres spēlē pret tabulas pastarīšiem interesantākais moments bija fakts, ka Tartu Makss un Morics komandas galvenais treneris ir nupat no Ogres kluba atbrīvotais Nikolajs Mazurs. Viesu rindās ir arī basketbolists Edmunds Elksnis. Viņš gan pie spēlēšanas šodien tika ļoti maz. Kopumā visa spēle pagāja stabilā Ogres komandai vēlamā gultnē. Jau pirmajā ceturtdaļā iegūstot 9 punktus, ogrēnieši pēc tam bez jebkādiem kritumiem to metodiski palielināja. Pirms pēdējās ceturtdaļas mājiniekiem jau bija plus 18. Spēles liktenis bija skaidrs, un ogrēnieši nedaudz samazināja “apgriezienus”. Beigās laukuma saimniekiem stabila uzvara ar 85-66. Atzīmēsim, ka mājinieku sastāvā pieci basketbolisti guva vairāk nekā 10 punktus. Tagad Ogres kluba kontā tagad ir 4 uzvaras un 3 zaudējumi.