• Pirmdiena, 2019. gada 26. augusts
  • Vārda diena: Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs
  • Rīgā +22.3°C, DR vējš 0.9m/s, 769mm Hg, 64%
LSM Bērnistaba

Tieša runa: «Kopdzīves likums – kāpēc un vai tas vajadzīgs?»

Tieša runa

Portālā «ManaBalss» savākti 10 tūkstoši parakstu par Kopdzīves likuma nepieciešamību. Kā parasti – ir atbalstītāji un pretinieki.

Diskusijā piedalās:

Juris Pūce

Rīgas domes deputāts, partijas «Latvijas attīstībai» valdes priekšsēdētājs

Iluta Lāce

Centra MARTA valdes priekšsēdētāja

Evita Goša

juriste, partijas «Kustība Par!» valdes locekle

Gaidis Bērziņš

Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs (VL-TB/LNNK)

Krists Kalniņš

Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs

Valdis Melderis

radio «Skonto» programmu direktors un TV raidījumu vadītājs

Komentāri (6)

Kaspars Ozols
Sanāk ka svētais tēvs tīri atbalsta abortus. Nu sanāca paritim Palika stāvoklī. Čalis precēties nē nē. Uz kopdziviv ok. A ko meitenei. Precēt negrib,, atbildības nav . Saskatījās 1LTV . ko darīt? ??? PAŅEMT TO SVĒTO TĒVU UN PA, PAGĀNU TICĪBAI viņu purvā kristīt.!!!!!
Aivars Cīrulis
Reliģiskie plānprātiņi un homofobi ir stulbi un augstprātīgi, uzspiežot savas primitīvās domas visai sabiedrībai.
itamahrs
Muļķības! Bezdievjiem Gerhardam, Resnačam, Bērziņam, Iesalniekam, Parādniekam ar reliģiju nav nekāda sakara, ja nu vienīgi ar sātana reliģiju.
itamahrs
Raidījums spilgti izgaismoja konfliktējošās puses, un parādīja, kas ir kas. Pūce - ar siltu sirdi iejūtīgs, savaldīgs, gudrs un erudīts sapratīga un saprātīga viedokļa paudējs. Sieviete ar brillēm - labestīga, saprotoša, izprotoša, tuvu reālai dzīvei un tās konfliktiem esoša persona. Otra sieviete - likumus spoži pārzinoša, attīstīta, es pat teiktu - vieda būtne, kas sevi pieteica kā vienu no dižgariem, līdzīgu M.Tečerei, jo spēks un spriedze bija šīs sievietes rakstura pamatiezīme. Patika, arī izteiksmīgais (šķiet) ''Skonto'' programmas vadītājs ar gudro dzīvesziņu un izpratni, un spožo sarkasmu, es pat teiktu, Krista Kalniņa stulbuma, aprobežotības un ģeķības virzienā.
Ne par velti Pestītājs tik bieži atkārtoja ''VAI JUMS, MĀCĪTĀJI, JŪS LIEKUĻI! (...)JŪS SAŅEMSIET ĻOTI SMAGU SODU (...) JŪS ESAT LĪDZĪGI NOBALTĒTIEM KAPIEM (...) ATSTĀJAT BEZ IEVĒRĪBAS SVARĪGĀKO BAUSLĪBĀ:TIESU, ŽĒLASTĪBU UN TICĪBU(...) JŪS ČŪSKU UN ODŽU DZIMUMS, KĀ JŪS IZBĒGSIT NO ELLES SODĪBAS?'' Tie ir vārdi tieši par Kristu Kalniņu, kas ir īsts sava tēva dēls, un ne par velti depresija viņu bezmaz saēda, jo Dievs parādīja, kas viņš ir ĪSTENĪBĀ, proti, naida pārņemts relikts, kas par mīlestību mīl runāt, to un tās valodu nekādi nepazīdams. Par sesto nerunāšu. Šīs drausmīgās plēsoņas ārējais izskats jau runā tik kolorīti, ka šo zvēra atbaidošo mūli (par seju to nesauksi!) ieraugot, ir riebumā jānodreb. Gluži kā pārējie plēsoņas no viņam līdzīgo bara, kas Pestītāju sit krustā ikdienas no jauna, un kuri ir ne tikai šīs valsts, bet visas cilvēces bieds un šausmas, kam tikai ellē mājas.
JanisLaiks
Vēlos pieminēt ļoti tipisku dzīves situāciju, kura LIEDZ KOPĀ DZĪVOJOŠĀM (dažāda dzimuma) personām noslēgt laulību, proti, VIENS (parasti vīrietis) no pāra IR LAULĪBĀ AR CITU un nevar izšķirties. Visiem pārgudrajiem tiesātājiem: ko darīt, ja vīrietim ir bijusi laulība, kas izjukusi, ir bērni, izveidojas jaunas attiecības ar citu sievieti, bet bijusī sieva nepiekrīt oficiāli šķirties, draud ar aizliegumu tikties ar bērniem un visas kopmantas attiesāšanu. Šāds pāris pat GRIBĒDAMS NEVAR noslēgt laulību, uz viņu kopmantu pretendē gan formāli bijusī, bet oficiāli esošā sieva, gan bērni no pirmās laulības, jaunā partnere un viņas topošie bērni ir pilnīgi beztiesiski.
Visiem moralizētājiem ieteiktu: ja jau jums tā rūp visu kopā dzīvojošo pāru laulību reģistrācija, tad esiet tik laipni un sakārtojiet likumdošanu arī par laulību šķiršanu, - ja laulātie vairs nedzīvo kopā un veido jaunas attiecības, lieciet viņiem noteiktā periodā oficiāli izšķirties. Līdzīgi kā mežu apsaimniekošanā (nocirti kailcirti, 3 gadu laikā vieta jāapmežo no jauna), vai dzīvesvietas deklarēšanā (gribi izvākties no vienas, jādeklarējas citā), lai būtu kārtība. Pretējā gadījumā jūsu moralizēšana par obligāto laulību slēgšanu ir tikai divkosība un meli.
jautaa_veel
Vai šīs ir Parādnieka gaudas?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

JAUNA SEZONA! «Tieša runa»

Tieša runa
Anotācija

Tieša runa: «Kādai jābūt Eiropas Savienības nākotnei?»

Tieša runa