Latvijas Televīzijas erudīcijas projekta “Veiksme. Intuīcija. Prāts” sekotāji jau zina, ka šovakar pie spēles vadītāja Uģa Joksta tiksies divas “Ģeogrāfu mafijas” komandas, lai duelētos par vietu finālā. 

Izlozes ceļā pie saviem pretiniekiem otrajā pusfinālā tika kapteiņu Kaspara Kārkliņa un Toma Briča komandas. Varam atklāt, ka Toms Bricis bija pašas pirmās erudīcijas spēles “V.I.P.” dalībnieks – kapteinis pirms 12 gadiem.

Kaspars Kārkliņš – komandas kapteinis, “Ģeogrāfu mafijas” pārstāvis no deviņdesmitajiem. Ģeogrāfijai Kasparu nozaga televīzija – video filmēšanas un montāžas jomā viņš strādā joprojām. Patīk skriet garas distances, maratonus un pa meža takām. Piedalās vairākos intelektuālajos turnīros. Komandā, kuras sastāvā bija tikai ģimenes locekļi, aizspēlējās līdz Prāta spēļu Latvijas kausa finālam. 

Anda Kārkliņa – kapteiņa māsa, “Ģeogrāfu mafijas” pārstāve gandrīz 20 gadus. Vides zinātņu maģistre. Ģeogrāfiem Andu nozaga aviācija, un šajā jomā viņa strādā joprojām. Par vislabāko atpūtu uzskata tuvus un tālus ceļojumus, kā arī ainaviskus pārgājienus apkārt Latvijas ezeriem. 

Ainārs Čops – kapteiņa brālēns, “Ģeogrāfu mafijas” pārstāvis no 80. gadiem. Ģeogrāfiem Aināru nozaga meži – viņš ir uzņēmuma  “Rīgas meži” mežsargs Olaines apgaitā. Hobijs ir darbs, ceļošana un dažādas sarežģītības upju laivošana.


Toms Bricis – komandas kapteinis. Sevi uzskata par rutīnas cilvēku, patīk rāma, ne pārāk aizraujoša dzīve, un Latvija ir lieliskākā vieta, kur tādu dzīvot. Regulāri dodas ceļojumos, bet pēc nedēļas jau ilgojas pēc mājām un ar prieku atgriežas režīmā mājas-darbs-mājas. “Ģeogrāfu mafijas” biedrs kopš 2005. gada.

Ieva Apela – komandas kapteiņa piedzīvojumu biedre. Ģeogrāfe, ikdienā strādā ar telpisko informāciju un datubāzēm, bet sapņo kādreiz rakstīt piedzīvojumu grāmatas. Prot cept siera kūkas un pasmieties par sevi. Brīvajā laikā klaiņo pa tuvākām un tālākām ārēm. Spērusi savu kāju piecos no sešiem kontinentiem.

Reinis Bigačs – kapteiņa kursabiedrs un draugs. Ikdienā cenšas pārvietoties ar divriteni un būt labs piemērs savām meitām. Interesē sports un daba. Profesionālā dzīve aizvedusi līdz fotogrāfijai, kas kļuvusi par ģimenes nodarbošanos.