• Otrdiena, 2019. gada 20. augusts
  • Vārda diena: Bernhards, Boriss, Rojs
  • Rīgā +17.6°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 73%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 800. - 804. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 14. janvāris

800. sērija

Kad Sjūzena izstāsta Nilam par skrambu uz Beatrises rokas, viņam rodas aizdomas, ar kurām konfrontē Beatrisi. Astrīda Vestkampa pasūta Rebekai kāzu rīkošanu; Astrīdas numurā Rebeka atrod paziņojumu, ko Viljams izdalīja laikā, kad viņi meklēja Rebekas māti. Verners ir neapmierināts ar Andrē klātbūtni, kurš turpina traucēt baudīt medusmēnesi ar Šarloti. Mihaels pārmet Natašai slinkošanu, viņa nolemj pierādīt, ka viena pati tiek galā ar kūts darbiem.

Otrdiena, 15. janvāris

801. sērija

Astrīda uzdodas par Rebekas mātes draudzeni, Viljamam sieviete šķiet aizdomīga, un viņš nolemj viņu pārbaudīt. Nilam izdodas pārliecināt Hildegardi, ka Beatrise nozagusi mazuli; viņi nolemj pasargāt Tīnu no Beatrises un paziņo, ka Tīna ir pārvesta uz citu slimnīcu. Beatrise mēģina šantažēt Kristofu, lai izdibinātu Tīnas atrašanās vietu. Mihaels uzzina, ka Nataša maksā Fabiānam par strādāšanu kūtī, abi sastrīdas; Nataša nolemj pievērsties patīkamākām nodarbēm.

Trešdiena, 16. janvāris

802. sērija

Beatrise nolemj izsekot Nila mobilo tālruni; kad Kristofs uzzina par Borisa aizdomām pret Beatrisi, viņš liek viņai atstāt mazuli un pamest "Firstenhofu”. Alīsija sastrīdas ar Kristofu, Viktors palīdz viņai pārvarēt dusmas. Astrīdai izdodas pierādīt, ka ir Rebekas īstā māte; Astrīda izstāsta Rebekai un Viljamam, ka ir zaudējusi savu ģimeni. Nataša piedalās „Daiļākās lauku saimnieces” konkursā un gūst uzvaru.

Ceturtdiena, 17. janvāris

803. sērija

Nils atbruņo Beatrisi un atņem viņai Tomiņu; Tīna atmostas no komas. Boriss liek Kristofam saprast, ka zina par Beatrises noziegumiem. Ar Mihaela palīdzību Nilam izdodas pierādīt, ka Toms nav Beatrises bērns. Viljams ielūdz Astrīdu uz kopīgām vakariņām un cenšas rast kopīgu valodu ar topošo sievasmāti. Alfonss baidās iet pārbaudīties pie neirologa, Andrē pierunā viņu un aizved pie ārsta.

Piektdiena, 18. janvāris

804. sērija

Beatrise nolaupa Fabiānu un iesprosto pamestā namiņā; par viņa atbrīvošanu viņa prasa Tomu un naudu bēgšanai. Mihaels un Nils nolemj piekāpties Beatrises prasībai; Nataša nedomā padoties un kopā ar Andrē dodas meklēt Fabiānu. Astrīdai nepatīk Viljams, viņa piedāvā Rebekai darbu slavenā reklāmas aģentūrā Parīzē. Melija ir aizkustināta redzot, cik gādīgi Andrē rūpējas par Alfonsu.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 14. Vācijas seriāls (7+)

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis