• Piektdiena, 2020. gada 14. augusts
  • Vārda diena: Zelma, Zemgus, Virma
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Tālis Linkaits

1:1

Kas mainīsies Ventspils un Rīgas brīvostās pēc amerikāņu sankcijām pret Lembergu? Un par kādu naudu Latvijā būvēs ātrgaitas lielceļus? Satiksmes ministrs Tālis Linkaits 1:1.

Skatieties otrdien, 21.15.

Komentāri (2)

Iveta Rīvāne
Ceru saņemt atbildi 1) kāpēc ministrs domā, ka valsts pārvalde ir labāka forma, ja, piemēram, lai nopirktu skeneri e-biļešu nolasīšanai vajag 6 mēnešus Tas nav iedomājams līdzšinējā brīvostā, kur šādi jautājumi tiek risināti operatīvi , ja vajag, var pat 1 dienas laikā noformēt uzņēmumu. 2) vai BEZ var būt uzņēmums vai tomēr teritorija? Ja teritorija, tad redzam, ka izplatītākā forma ir atvasināta publiska persona, sadarbojoties valstij un pašvaldībai. Tātad kas notiks ar brīvostas statusu un kāda būs sadarbība 3) vai tomēr nav taisnība, ka no mārketinga viedokļa mainīt ostas nosaukumu nav gudri, īpaši, ja Ventspils brīvosta ir pazīstama kā viena no labākām, BEZ Eiropā 4) Galvenais: kā tiks īstenots Gudras transporta politikas https://static.lsm.lv/documents/mi.pdf risinājums "Pārskatīsim nomas līgumus ostās, lai infrastruktūru varētu pārdot vai iznomāt investoriem." Šobrīd infrastruktūra tiek iznomāta, tātad, ja saimniekos savādāk, tad tas nozīmē- pārdos? Ko pārdos? ZRP laikā bija runas par ostu flotes privatizāciju? Kā ministram liekas, ko varētu privatizēt/ pārdot?
Jānis Tinis
Tiek runāts par ātrgaitas maģistrālēm, bet es maksāju ekspluatācijas u.c. nodokļus par otru auto 4x4, lai divas vai trīs nedēļas gada laikā varētu nokļūt uz darbu Rīgā. Mana dzīvesvieta ir 4.km no normāla ceļa, bet uz darbu jātiek jebkuros laika apstākļos. Kad tiks sakārtots Latvijas vietējais ceļu tīkls? Kā tas iekļauts tuvākās un tālākās nākotnes plānos?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!