6. janvārī Agnesei aprit 30 gadu, bet LNT aktrise viņa ir kopš 2014. gada. Vēl būdama Kultūras akadēmijas 2. kursa studente, debitējusi uz skatuves, dublējot Jūlijas lomu E. Freiberga iestudētajā “Liliomā”, un dažu gadu laikā izvirzījusies par vienu no vadošajām teātra aktrisēm. Vairākkārt nominēta, bet par Līgavas lomu “Asins kāzās” 2016. gadā saņēmusi “Spēlmaņu nakts” balvu nominācijā “Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks”.

Vienlīdz spoži Agnese Budovska sevi parādījusi arī kino lomās tādās filmās kā “Pelnu sanatorija”, “Es esmu šeit”, “Konvertīti”, “Homo novus”, “Pilsēta pie upes” u.c., kā arī daudzsēriju TV filmā “Sarkanais mežs”. Rudenī skatītāji Agnesi ieraudzīja arī pirmajā latviešu vesternā “Wild East. Kur vedīs ceļš” avantūristes Amandas lomā, bet jaunākais veikums teātrī – nule kā piedzīvotā pirmizrāde “Vīrs, kurš zināja čūskuvārdus”, kas ir iestudējums pēc igauņu kulta rakstnieka A. Kivirehka romāna motīviem.

Komentējot mūsu sarūpētos TV arhīvu materiālus, par lomām un vērtībām uz skatuves un dzīvē ar aktrisi Agnesi Budovsku “Daudz laimes, jubilār!” studijā, kā allaž, sarunāsies Andrejs Volmārs.