Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Liepāja"

Šovakar Arta Ābola vadītā "Zemgale"/LLU spēja atspēlēties un atgriezties uz uzvaru takas – 3:2 pār Normunda Sējēja trenēto "Liepāju". Par spēli vairāk Normunds Melderis.

Latvijas hokeja virslīgā šodien nūjas krustoja vicelīderi «Zemgale»/LLU un «Liepājas» hokejisti. Abas komandas dažādu iemeslu dēļ ir aizvadījušas vismazāk spēles. Cīņa izvērtās ļoti līdzīga. Pirmajā periodā ar metienu no zilās līnijas kurzemniekus vadībās izvirzīja Artūrs Salija. Bet perioda beigās skaistu reidu ar metienu vārtu augšējā stūrī noslēdza «Zemgales» uzbrucējs Frenks Razgals. Otrajā periodā jau vairāk tika noraidīti mājinieki, tomēr rezultāts 1-1 tā arī nemainījās. Viss izšķīrās pēdējā trešdaļā. Vispirms perioda vidū ļoti svarīgus vārtus no vārtu priekšas guva mājinieks Rustams Begovs. Jelgavnieki neapstājās, un atkal paspīdēja Frenks Razgals atkārtoti meta ripu liepājnieku vārtu stūrī un panāca 3-1 «Zemgales» labā. Pēdējās minūtēs viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Artūrs Salija vienus vārtus atguva. Vairāk liepājnieki nespēja, un vērtīgu uzvaru ar 3-2 svinēja «Zemgales» hokejisti.

Intervija - Frenks Razgals, «Zemgale»/LLU uzbrucējs

Uzvara pietuvināja zemgaliešus līderiem «Olimp» hokejistiem, taču jāņem vērā, ka jelgavniekiem ir divas spēles rezervē.