Otrdiena, 14.februāris

3. sērija

Šajā “Nemiera gara” sērijā Morgans ceļos pa franču Klusā okeāna paradīzi. Šeit var gan nodoties ekskluzīvu izklaižu valdzinājumam, gan ļauties tropisko piedzīvojumu garam kalnos vai koraļļu rifā. Vispirms viņš paviesosies Numeā, bet pēc tam dosies Jaunkaledonijas salas iekšzemē. Visbeidzot viņš šķērsos jūru, lai nonāktu vienā no visapbrīnojamākajām vietām uz Zemes – Pēnas salā.

Trešdiena, 15.februāris

4. sērija

Šajā “Nemiera gara” sērijā Morgans dosies uz vienu no pēdējām vietām pasaulē, kur vēl ir iespējami īsti piedzīvojumi, – uz Papua-Jaungvineju. Viņš brauks ar eleganto “Orion” ekspedīciju kruīza laineri, kas domāts ceļotājam, kurš, nezaudējot pieczvaigžņu līmeņa komfortu, vēlas redzēt pasaules nomaļākos nostūrus. Viņš izbrauks no Kērnsas, šķērsos Koraļļu jūru un nonāks Milna līcī. Pēc tam viņš dosies uz austrumiem, apbrauks Jaungvineju un nonāks unikālajās Papua-Jaungvinejas ziemeļu un austrumu salās. Šķērsojot jūras ceļus, viņš nonāks vietās, kur vietējie iedzīvotāji piekopj tradicionālu un daudzveidīgas kultūras bagātu dzīvesveidu.

Ceturtdiena, 16.februāris

5. sērija

Šajā sērijā piedzīvojumi turpinās. Morgans dosies aizvien dziļāk Jaungvinejas džungļos, līdz nonāks līdz Sepikas upei. Pēc tam viņš dosies uz austrumiem, līdz acu priekšā pavērsies Rabaulas vulkāniskā ainava. Papua-Jaungvinejas vietējie iedzīvotāji piekopj tradicionālu dzīvesveidu un vēl aizvien nav atmetuši daudzus savu senču priekšstatus par pasauli. Skati ir iespaidīgi, un daba ir neskarta, turklāt vietējie iedzīvotāji ir ļoti draudzīgi. Šī ir īstā vieta piedzīvojumu meklētājiem un tiem, kuriem patīk iejusties dažādās unikālās kultūrās.

Piektdiena, 17.februāris

6. sērija

Šajā “Nemiera gara” sērijā Morgans dosies neprātīgā ceļojumā pa visu pasauli. Viņš apmeklēs savus iemīļotākos ceļojuma galamērķus un vietas, kuras netika iekļautas iepriekšējās sērijās. Vispirms viņš dosies uz tropiskajiem Austrālijas ziemeļiem, lai izpētītu apbrīnojamo Deintrī lietusmežu. Morgana nākamais mērķis būs Londona, kur viņš apskatīs Lielbritānijas Imperiālo kara muzeju, bet pēc tam atgriezīsies Klusajā okeānā, lai vēlreiz paviesotos Jaunkaledonijā. Visbeidzot viņš dosies uz savu dzimteni Jaunzēlandi, kur apskatīs piedzīvojumu galvaspilsētu Kvīnstaunu.

12+