Latvijas futbola Virslīga. RFS - "Valmiera FC"

Šodien pērnās sezonas laureātu – sudraba medaļnieku RFS un bronzas īpašnieku valmieriešu mačs sākās ar ļoti ātru rīdzinieku vārtu guvumu, jau 3.minūtē Darko Lemajičam panākot 1-0. Tomēr Valmieras futbolisti neļāvās panikai un mierīgi turpināja savu spēli. Tad deva augļus pirmā puslaika izskaņā, un no Mettas pārnākušā Raimonds Krollis ar efektīgu sitienu panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā jau «plāni» klājās mājiniekiem. Vispirms valmierietis Džibrils Gejs ar sitienu no tāluma jau ar 2-1 vadībā izvirzīja viesus.  Bet vēl pēc dažām minūtēm otro reizi mačā izcēlās Krollis, kurš nodrošināja rezultātu 3-1 «Valmieras» labā. Turpinājumā vairāk uzbruka RFS, un puslaika vidū, gūstot otros vārtus Lemajičam, intriga atjaunojās. Pēdējās 10 minūtes RFS visiem spēkiem izmisīgi uzbruka, bet tik un tā rezultāts nemainījās. Tādējādi vērtīgu uzvaru viesos ar 3-2 svinēja «Valmieras» klubs.

Intervija - Raimonds Krollis, FK «Valmiera» uzbrucējs

Virslīgas otrā kārta sāksies nākampiektdien, pēc kā sekos pārtraukums, kas būs saistīts ar valstsvienības spēli pret Melnkalnes izlasi.