Pirmdiena, 14. marts

8. sērija

Apburtā princese 

Kādā bērnu ballītē mirst princeses atveidotāja. Sākotnēji ir aizdomas par narkotiku pārdozēšanu. Mājsaimnieces izmanto “princešu” pakalpojumus, lai tiktu pie kārtējās devas. Turklāt katrai ģimenei ir kāds noslēpums, ko tā nevēlas izpaust.  

Otrdiena, 15. marts

9. sērija

Drūms jautājums

Pa ceļam uz mājām Čārlijs un Reksis nonāk nepatikšanās. Policija saņem ziņu, ka uzdarbojas draugs sērijveida slepkavam, kura lietas izmeklēšanā Čārlijs bija iesaistīts pirms vairākiem gadiem. Reksis palīdz komandai atrast negadījuma vietu, bet Čārlijs pazudis bez pēdām. 

Trešdiena, 16. marts

10. sērija

Liesmu varā

Kāds dedzinātājs terorizē dzīvojamo rajonu. Čārlijam un Reksim viņš jānotver, pirms vēl kāds iet bojā. Aizdomas krīt uz kādu bijušo spridzinātāju, kurš apgalvo, ka ir mainījies. Čārlijs un Reksis saskaras ar kādu ļoti izvairīgu zaglēnu, kurš vēro kaimiņus. 

Ceturtdiena, 17. marts

11. sērija

Asiņainās pēdas

Baznīcā tiek atrasts līķis, kas atgādina senu lietu, par kuru dzirdējuši visi. Toreiz par vainīgu tika atzīts iezemiešu vadonis. Tagad aizdomas krīt uz viņa meitu, kura nevēlas pārmaiņas un apbūvi uz senās cilts zemes.

Piektdiena, 18. marts

12. sērija

Labākais suns

Suņu izstādes laikā tiek nogalināts viens no suņu saimniekiem. Suņa nākamais aizbildnis saņem ne tikai suni, bet arī mantojumu. Čārlijs un Reksis iepazīstas ar programmu, kurā suņus izmanto terapijas nolūkos cietumniekiem.

12+