Izmeklētāji steidz meklēt vainīgo vai vainīgos, bet gandrīz ikkatrs atrastais pavediens ved strupceļā. Vai jaunā un ambiciozā izmeklētāja Anne Baha spēs atrast vainīgo? Kur pazudusi policijas priekšnieka Tomasa Bētges māsa – vai viņa tikai aizbēgusi, vai noticis kas ļauns?

Seriāls ir daiļdarbs par patiesiem notikumiem, mainīti ir notikuma vietu nosaukumi (Gērdes mežs seriālā kļuvis par Īzes mežu, Līneburga – par Vēzenburgu), jo lietā joprojām notiek izmeklēšana… Vācijā gandrīz ikviens ir dzirdējis par šo noziegumu, kurā joprojām ir daudz neskaidrību. Lai gan seriālā ir arī mākslinieciskas atkāpes, daudz kas atbilst patiesajiem notikumiem. Seriālu konsultējis Volfgangs Zīlafs, bijušais Hamburgas kriminālpolicijas priekšnieks, kura māsa Barbara pazuda bez vēsts. Viņš, tāpat kā seriālā, nebeidza meklēt savu māsu – viņas mirstīgās atliekas tika atrastas 2017. gadā. Seriālā viņš ir Tomass Bētge.

1. sērija. 

Pazušana

Jaunās izmeklētājas Annes Bahas pirmā darba diena Vēzenburgas policijā sākas ar šokējošu noziegumu – dubultslepkavību mežā. Kamēr izmeklētāji atrodas nozieguma vietā, Annei šķiet, ka viņa dzird šāvienus. Hamburgas labākais policists Tomass Bētge tiek iecelts par Reģionālās kriminālpolicijas priekšnieku, tomēr viņš par to nespēj priecāties, jo satraucas par savu māsu Barbaru, kura tūliņ šķirsies no vīra. Viņa paraksta šķiršanās dokumentus, bet kopš tā vakara vairs nav redzēta.

Das Geheimnis des Totenwaldes. Vācija, 2020.

Režisors: Svens Boze.

Lomās: Matiass Brants, Karolīna Šuha, Zilke Bodenbendere u.c.

16+