Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - FK "Ventspils"

Abas komandas tabulā atradās blakus-otrajā un trešajā vietā. Tas arī noteica to, ka kopumā ritēja līdzvērtīga spēle. Vārtu gūšanas izdevības gan bija maz abām vienībām. Tāpēc pirmajā puslaikā ievērības cienīgākā epizode notika 31.minūtē, kad ventspilnieku aizsargu pozicionālu paviršību izmantoja neviena nepieskatītais rīdzinieku serbu leģionārs Darko Lemajič un panāca 1-0 mājinieku labā. Otrajā puslaikā nekas būtisks nemainījās. Ja rīdzinieku vēl retu reizi uzsita pa viesu vārtiem, tad ventspilnieki tā arī 90 minūtēs neizveidoja nevienu reāli bīstamu momentu pie Rīgas kluba vārtiem. Tikmēr piecas minūtes pirms spēles beigām rīdzinieku labu kombināciju uzsāka Armands Pētersons, kurš ar piespēli izvirzīja uzbrukuma smailē Alekseju Višņakovu un tas guva otros vārtus čempionu labā. Spēle tās arī beidzās un «Rigas» klubs svinēja panākumu mačā ar 2-0.

Intervija - Armands Pētersons, «Riga FC» pussargs

Pēc uzvaras komandas apmainījās ar vietām tabulā un Rīgas klubs pakāpās uz otro pozīciju.