• Vārda diena: Didzis, Gaidis
  • Rīgā viegls lietus, +7 °C, D vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

LBL. BK «Ogre» - LU

Regulārajā sezonā savstarpējās spēlēs BK «Ogre» 3, bet LU 2 uzvaras. BK «Ogre» nupat Latvijas/Igaunijas finālsešiniekā izcīnīja bronzu un 4 dienās aizvadīja 3 spēles. Šī mača sākumā gan ogrēniešu potenciālo sagurumu nevarēja manīt. Jau pašā sākumā mājiniekiem 5-0 izrāviens, rezultatīvi spēlēja Uģis Pinete... Latvijas Universitāte ogrēniešus tālāk tomēr neatlaida – labi spēlējot Anrijam Miškam un Kārlim Žundam, studenti spēja palikt spēlē. Izlīdzināt rezultātu liedza spēle groza tuvumā – BK «Ogre» izcīnīja divreiz vairāk atlēkušo bumbu – uzbrukumā precīzs bija Rodrigo Būmeisters un ogrēniešiem ejot puslaika pārtraukumā 6 punktu pārsvars 30 – 24.

Pēc pārtraukuma laukumā dominēja BK «Ogre» – komandas darbs aizsardzībā un amerikāņa Andrē Vokera pienesums uzbrukumā ļāva mājiniekiem aizbēgt. Palīdzīgu roku pieliekot Rihardam Kuksikam ogrēniešiem jau +15. Mājinieki spēja turpināt dominanci cīņā par atlēkušajām bumbām, vairāk dalījās ar bumbu un bija agresīvāki – līderiem turpināja palīdzēt Būmeisters un tas ļāva BK «Ogre» izcīnīt pirmo uzvaru sērijā līdz 3 panākumiem.

Intervija - Rodrigo Būmeisters, BK «Ogre» aizsargs

1/2 finālā šī pāra uzvarētājs spēlēs ar Ventspili. Nākamais BK «Ogre» un LU duelis sestdien Rīgā.