• Pirmdiena, 2019. gada 26. augusts
  • Vārda diena: Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs
  • Rīgā +16.8°C, DA vējš 0.9m/s, 770mm Hg, 70%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Gribu būt pārdevējs»

Aizliegtais paņēmiens

Pārtikas cenas Latvijā jau pavisam tuvu Eiropas vidējam līmenim, bet Latvijas pārdevēju algas – nožēlojamas. Ejam uz darba intervijām, un secinām, kuri uzņēmumi ir skopākie maksātāji.

Komentāri (6)

Skaidrīte Krusta
Runājot par Maximu, tad jūsu patiesība nav pareiza un patiesa par atalgojumu Maximā, apskatiet stundas likmju izcenojumus nodarbinātības valsts aģentūras lapā, https://cvvp.nva.gov.lv/..., kasierim un pārdevējam Rīgā sākotnējā stundas likme ir 2.95 Eur/h likmi tik ātri nepaceļ uz 3.10 eur/h, tas skaitās 2.līmenis, man tikai pacēla pēc viena nostrādāta gada ar izprasīšanu, sanāk ka slikti strādāju, esmu kasiere Maximā nepārtraukts darba stāžs 3 pilni gadi, tagad jau iet 4. gads, bet likme nav lielāka par 3.10 Eur/h, diemžēl 3. līmenis pienācās pēc 3g. turklāt strādāju vienā amatā- kasiere, tā ir izdomājusi Maximas vadība. Veikala direktors var arī pēc 3g. nepaaugstināt stundas likmi 3. līmenī, kas ir augstāk par 3.10 Eur/h ja neesi nostrādājis vienā veikalā 3 pilnus gadus, bet uzņēmums Maxima gan viens liels. Domāju nepareizs vērtējums. Tāpēc tirdzniecībā akūti trūkst darbinieku, jo ne par ko atalgojumā nevēlas stimulēt darbiniekus lai darbinieki neaizietu no Maximas, visa problēma ka neadekvāts atalgojums. Ja pastāvīgi dzīvotu Rīgā, jo esmu no laukiem es nekad nestrādātu Maximā vienīgā iemesla dēļ, neadekvāti zemā atalgojuma dēļ, jo kasieri Rīgas Maximās ar darbu ir pietiekami noslogoti, pircēju Maximas veikalos ir daudz, tas ir viss labi. Arī garās stundas varu strādāt, tikai ļoti zems atalgojums. Izaugsmes iespējas atalgojuma ziņā nekādas.
Maris Vibans
Es jau 2012 g. teicu pārdevējiem Rimi Pulkveža Brieša Rīgā boikotējiet, jo jūs izmanto kā vegus āfrikā. Šie a ko mēs nav alternatīvas kur citur iet un visi nepiekritīs. Tagad ceru uz LIDL ka algas beidzpt pacels un R M paliks vispār bez darbiniekiem. Un tie gudrie kas dirš studijā, cenas tās pašas kas Londonās nodokļi praktiski tie paši. Bet algas 3 zemākas. Tas pats uz Grifu igaunijā jau 2015. maksāja 5E uz papīra mums max 3.4. Tā ka šiem uzņēmējiem jābeidz skopoties, ja nav adekvātas algas nav arī labu darbinieku vai pat vispār nav , kas strādā. Iesaku visiem beidzot sākt protestēt nevis savos veikalos strādājot tikai pukstēt!
Aigars Undiks
Par šo raidījumu komentāru no Igaunijas pilsoņa lasiju to ka Igaunijā tādas algas bija 10 gadus atpakaļ, krīzes laikā. Vai ticēt?
Artūrs Uzvārds
Nu šeit vēl bij diezgan labi piemēri,Latgalē pavisam cita aina dažos labos veikalos...220 stundas = 300 uz rokas.
Maija_i
Ak, Dievs. Kāda gudra diršana komentāros. Atbilde ir vienkārša. Visas cenas un izmaksas kā Eiropā, tikai ierindas darbiniekiem algas 4 x zemākas. Toties priekšniekiem un īpašniekiem džipi, katru gadu jauni, atpūtas ceļojumi un lepnas mājas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

JAUNA SEZONA! «Aizliegtais paņēmiens»

Aizliegtais paņēmiens

Intervija ar Ievu Jaunzemi (VID) un Kristīni Rožkalni (Kinfield)

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens 6

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

3. jūnija «Aizliegtais paņēmiens»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ceļš uz centru»

Aizliegtais paņēmiens