• Piektdiena, 2020. gada 18. septembris
  • Vārda diena: Liesma, Elita, Alita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 27. - 31. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 14. maijs

27. sērija

Čirka aizved Daliju uz biljarda klubu „Skorpions”. Tur apreibina viņu ar alkoholu un pēc tam ved uz savām mājām, kur uzmācas viņai. Atradis auto, Osvaldo  uzaicina braucienā Susanu. Viņi tiek apcietināti, jo auto nozaguši. Osvaldo skaidro, ka iesniegumu par auto zādzību noteikti ir iesniedzis viņa tēvs. Izrādās, ka Hulio auto bija kādam pārdevis. Jaunais īpašnieks bija vērsies policijā par auto zādzību. Osvaldo pamet savas mājas un paliek pie Susanas. Virhinija prasa Hulio, vai viņš spēlē azartspēles. Hulio aicina Huanu uz kafejnīcu un piedāvā palīdzēt investēt miljonu. Tur viņus satiek Antonio un pārmet Hulio, ka viņš aplido Huanu savtīgu mērķu vārdā. Huana apvainojas, jo to uztver kā norādi, ka viņa ir zemākas šķiras.

Otrdiena, 15. maijs

28. sērija

 Ramons atrod Daliju pie Čirkas, kad Čirka grasās uzmākties Dalijai. Ramons salauž Čirkam degunu. Viņš aiz atriebības palaiž vaļīgāk bremžu šķidruma caurulīti, lai tas lēnām sūktos ārā. Nākamajā dienā Ramons ar auto māca Favjolu braukt, un abi ieskrien stabā. Favjola ir zaudējusi samaņu. Abus aizved uz slimnīcu, kur Favjolu izmeklē Fransisko. Viņš piedraud Ramonu izmest no slimnīcas. Luisa sašutusi noklausās, ka Benito saka Ramonam, ka viņu attiecības ir tikai neliela dēka. Margarita ir atradusi pēdējos īpašuma dokumentus, kas apliecina, ka Ortensija ir pārdevusi autoservisa zemi Rikardo. Hipnozes seansā pie ārsta Andrea skaļi pasaka vārdu Horhe. Tātad, spēj runāt. Porfirio uzaicina Veroniku uz savām mājām. Tur Veronika ierauga, ka viņam ir ģitāra.

Trešdiena, 16. maijs

29. sērija

Virhinijai šķiet, ka Hulio kaut ko slēpj no viņas. Roksana viņai iesaka vīru izsekot. Virhinija novēro, kā Hulio nopērk puķes un vīnu, un nospriež, ka viņam ir mīļākā. Favjola izstāsta Fransisko, ka tomēr dabūs apdrošināšanas prēmiju. Viņš saka, ka vēlas būt kopā ar viņu. Ramons atzīstas mammai par savām attiecībām ar Favjolu. Antonio lūdz Margaritu tikties tā, lai Djego viņus neredz. Margarita paliek pie viņa pa nakti.

Ceturtdiena, 17. maijs

30. sērija

Dalija ierauga Čirku ar pārsisto degunu un atzīstas, ka neko neatceras. Viņš viņai sastāsta, ka abiem bijusi kaislīga nakts. Huana mēģina atvērt kontu bankā, taču tur viņu neuztver nopietni, tāpēc lūdz palīdzību Hulio. Virhinija ir pārliecināta, ka Hulio ir dēka ar Huanu. Roksana ir stāvoklī, taču nezina, kurš ir bērna tēvs. Fransisko un Ortensija vienojas, ka Favjolas un Ramona attiecības ir jāizbeidz. Agustins ir zaudējis darbu Maiami, tāpēc atgriežas Mehiko.

Piektdiena, 18. maijs

31. sērija

Agustins saka Roksanai, ka zaudējis darbu Maiami un atgriezīsies Mehiko. Fredesvinda pārrodas mājās no Čikāgas. Ierodas Benito ar Luisu, bet tad pamana Fredesvindas klātbūtni un tēlo, ka starp viņiem nekā nav. Virhinija nosolās nepieļaut, ka Hulio viņu krāpj ar kalponi. Antonio apciemo Margaritu viņas jaunajā dzīvoklī un paliek tur pa nakti. Benito grib izstāstīt mātei par Luisu. Benito piedraud Čirkam, ja viņš neliks mierā Daliju. Luisa pasaka Dalijai, ka Ramons tagad ir Favjolas līgavainis. Ramons sastrīdas ar Favjolu par Fransisko sūtītajiem ziediem un to, ka viņš Fransisko bijis pie Favjolas mājās.  Huana saka Dalijai, lai viņa aizmirst Ramonu, jo viņam pret viņu ir tikai draudzīgas jūtas. Favjola saka Andreai, ka negrib zaudēt Ramonu. Virhinija pieprasa, lai Hulio vairs netiktos ar Huanu. Hulio viņai to apsola. Fransisko ierodas autoservisā, lai pateiktu Ramonam, ka cīnīsies par Favjolu. Abi sāk kauties. Favjola saka Fransisko, ka viņu starpā vairs nekā nav.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons