Latvijas čempionāts orientēšanās sportā

Smiltenes pusē aizvadīts Latvijas čempionāts orientēšanās sportā, kur tika noskaidroti čempioni garajā distancē. Elites grupā dāmām 9,6 kilometrus garajā distancē ar 22 kontrolpunktiem par čempioni kļuva Sandra Grosberga. Otrās vietas ieguvēju Lauru Vīķi viņa apsteidza par vairāk nekā 6 minūtēm.

Intervija - Sandra Grosberga, Latvijas čempione orientēšanās sportā

Trešo vietu dāmām ieņēma Līga Valdmane. Vīriešiem Elites grupā uzvara aizceļoja uz Igauniju, ko ieguva Lauri Silds. Viņš gandrīz 15 kilometrus garo distanci ar 25 kontrolpunktiem veica vairāk nekā par divām minūtēm ātrāk nekā labākais no latviešiem Artūrs Prauliņš.

Intervija - Lauri Silds, Latvijas čempions orientēšanās sportā

Apmēram tikpat jau Prauliņam zaudēja un trešo vietu ieņēma kādreizējais Pasaules čempionāta medaļnieks Mārtiņš Sirmais. Jūnija sākumā orientieristi Limbažos sadalīs godalgas sprinta distancē.