LBL fināla 3.spēle "VEF Rīga" 93-62 BK "Ventspils"

Spēles sākums bija ļoti mazrezultatīvs - BK «Ventspils» labi spēlējot groza tuvumā bija minimālā vadībā. «VEF Rīga» spēles gaitu mainīja ar agresīvu aizsardzību. Tā deva iespējas pretuzbrukumiem, kas ļāva izvirzīties vadībā. Pēc 1. ceturtdaļas «VEF Rīga» plus 9.

Pēc pārtraukuma parādījās asumi, bet ar tiem tika galā tiesnešu brigāde ar vienu no Eiropas labākajiem tiesnešiem Oļegu Latiševu priekšgalā. «VEF Rīga», atšķirībā no BK «Ventspils», punkta guvēju loks bija plašs. Uzlabojot tālmetienu precizitāti, ejot pārtraukumā, rīdziniekiem plus 19.

Pēc pārtraukuma «VEF Rīga» kļūdījās daudz mazāk par pretiniekiem. Uzbruka ar labāku precizitāti un audzēja pārsvaru. Rīdziniekiem likumsakarīga uzvara ar 93-62.

Intervija - Kristers Zoriks, «VEF Rīga» aizsargs

Sērijā līdz 4 uzvarām «VEF Rīga» ir vadībā ar 3-0. No šāda rezultāta LBL vēsturē vēl neviena komanda nav atspēlējusies.