Latvijas handbola Virslīgas sievietēm pusfināls "LSPA" - "REIR Dobele"

Vīriešu handbola Virslīgas pusfināla pirmajā spēlē pašreizējā čempione Dobeles Tenax savā laukumā ar 36:26 uzveica Murjāņu sporta ģimnāzijas komandu. Par sieviešu handbola čempionāta pusfinālu un driftu turpina Normunds Melderis.

Pirms LSPA un REIR Dobele pusfināla pirmās spēles par favorītēm noteikti jāuzskata bija dobelnieces. Kā nekā viņas pamatturnīrā bija pirmās, kamēr studentes ierindojās vien piektajā vietā. Taču ņemot talkā taktiskās gudrības arī ar saviem minimāliem spēlētāju resursiem LSPA radīja viešņām nopietnas problēmas. Tā visu pirmo puslaiku mājinieces atradās nelielā, bet vadībā. Puslaiks beidzās 12-10 viņu labā. Otrajā spēles daļā viss turpinājās tāpat – LSPA uzbruka nesteidzīgi, bet gados jaunākās Dobeles handbolistes kurināja tempu. Vienubrīd studentes iekrāja arī 7 vārtu pārsvaru, bet pēdējās 10 minūtēs vairākkārt sasteigti uzbruku un pieļāva kļūdas, kas ļāva REIR starpību samazināt. Beigu rezultāts 26-22 LSPA labā.

Intervija - Līga Bīriņa, LSPA handboliste

Tātad pēc pirmās spēles +4 LSPA, bet atbildes spēle notiks jau rīt Dobelē. Tā ka nekas vēl nav skaidrs.