Latvijas handbola čempionāta spēles par Bronzas medaļām

Pie bronzas godalgām šodien tika Dobeles handbolistes un Ogres handbolisti. No Dobeles turpina Normunds Melderis.

Latvijas handbola sezonas fināldiena startēja ar bronzas spēli starp Salaspils un REIR Dobele sieviešu komandām. Lai arī mājinieču statusā atradās dobelnieces, spēles pirmās 20 minūtes apņēmīgāk sāka salaspilietes. Tomēr pirms pārtraukuma REIR vienība viņas panāca, un pēc tam jau pašas izvirzījās vadībā. Otrajā puslaikā laukuma saimnieces vairs pretiniecēm neļāva cerēt uz labvēlīgu iznākumi. To īpaši veicināja Elīzas Bikštes sekmes uzbrukumā – 13 vārti, un vārtsardzes Lauras Hansones lieliskā darbība vārtos. Summā tas deva REIR vienībai uzvaru ar 32-28, un protams arī trešo vietu čempionātā.

Intervija - Laura Hansone, “REIR Dobele”vārtsardze

Vīriešu čempionātā bronzas duelī tikās Ogre Hydrox un ASK Zemessardze/LSPA komandas. Tikai pirmajās spēles minūtēs priekšā atradās ogrēnieši, tad vadībā izvirzījās ASK handbolisti. Lielākais pārsvars gan nepārsniedza 3 vārtus. Nekur tālāk pretinieki viņu neatlaida. Otrā puslaika sākuma ogrēnieši pietuvojās līdz mīnuss viens, puslaika vidu jau panāca neizšķirtu 21-21, bet 10 minūtes pirms spēles beigām jau 2 vārtus priekšā Hydrox. ASK uzbrukums bija kapitāli iestrēdzis Ogres aizsardzība. Pietiek pateikt, ka puslaikā armijnieki guva tikai 9 vārtus. Beigās pelnīta Ogres komandas uzvara bronzas vērtībā 29-24.

Intervija - Rihards Leja, “Ogre HYDROX” handbolists

Tātad bronzas medaļu liktenis ir noskaidrots, atliek gaidīt lielos zelta finālus.