Pirmdiena, 14. augusts

6. sērija

Bagātu vecāku meita ir nolaupīta un paslēpta pamestā mājā. Noziedznieks, kurš dzīvojis blakus mājā un labi pazinis savus upurus, pieprasa viņas mātei trīs miljonus rubļu un aizliedz vērsties policijā. Taču māte tomēr uzraksta iesniegumu tiesībsargājošajām institūcijām. Pirms tiesas sēdes tiesnese, kura izskata lietu, saņem zīmīti, kurā prasīts miljons rubļu par tiesnesi kompromitējošu faktu neizpaušanu

Otrdiena, 15. augusts

7. sērija

Tiesnesis Jeršovs kļūst par nevilšu liecinieku kaimiņu konfliktam. Sieviete apsūdz savu vīru naudas zādzībā. Jeršovs nolemj iejaukties, kamēr strīds nav kļuvis par kaut ko lielāku.

Trešdiena, 16. augusts

8. sērija

Tiek izskatīta lieta par meitenes izvarošanu un slepkavību. Noziegumā apsūdz Vladu Ļeonovu, visai turīgu vecāku dēlu. Tiesas sēde sākotnējā virzība liecina, ka apsūdzēto attaisnos. Kāds apsūdzētā paziņojums maina prāvas gaitu.

Ceturtdiena, 17. augusts

9. sērija

Ceļā uz darbu Jeršovs pamana, ka viņa palīdzei grasās uzbraukt mašīna, un izglābj viņu, nogāžot pie zemes. Kolēģi nav redzējuši negadījumu, taču Mašas saplēstās zeķes un izrautā blūzes poga vedina dažus no viņiem uz domām par dienesta romānu. Tikmēr Jeršovam jārisina sarežģīts uzdevums. Ir nogalināts mūzikas producents, un viņa nāvē apsūdz jauniņu dziedātāju, kura savu vainu atzīst, lai gan negadījums it kā noticis aizstāvoties. Tomēr lietiskie pierādījumi liek tiesnesim paskatīties uz notikušo no citas puses.

Piektdiena, 18. augusts

10. sērija

Sievieti apsūdz viņas pielūdzēja slepkavībā. Pielūdzējs izkrāpis no sievietes daudz naudas, kuru viņa krājusi mātes ārstēšanai. Sākotnēji visi pierādījumi liecina pret viņu, taču kaut kas nozieguma vietas fotogrāfijā pievērš tiesneša uzmanību un liek mainīt viedokli.