Katru sestdienas rītu plkst. 10:00 pie saviem skatītājiem atkal dodas raidījums Ķepa uz sirds. Kā ierasts, tas būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā. Jaunajā sezonā raidījuma pamatdoma tiks saglabāta nemainīga – informatīvi izklaidējošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku aizsardzības jautājumiem, sirsnīgiem stāstiem, speciālistu padomiem, dzīvnieku kopšanu, audzināšanu un daudzām citām interesantām lietām. Tomēr šajā sezonā sižetu veidošanā daudz aktīvāk tiks iesaistīti raidījuma skatītāji, kā arī tiks aplūkota ārvalstu pieredze dzīvnieku aizsardzības un kopšanas jautājumos.

„Kopš raidījuma pirmsākumiem mūsu skatītāju skaits ir ievērojami audzis – tas pierāda, ka strādājam pareizajā virzienā, un skatītājs mūsu darbu novērtē. Par to liecina arī daudzās saņemtās vēstules un iesūtītie videomateriāli ar skatītāju mīluļu video. Šosezon vēlamies vēl aktīvāk iesaistīt mūsu skatītājus raidījumu sižetu veidošanā un tāpēc aicinām visus, kam ir interesanti, priecīgi vai arī skumji stāsti, kā arī videomateriāli, padalīties ar tiem, iesūtot raidījumam – mēs ar raidījuma starpniecību tos parādīsim un pastāstīsim citiem skatītājiem,” uzsver Ķepa uz sirds producente Inese Kreicberga.

Jaunajā sezonā Ķepa uz sirds aizsāk jaunu sižetu sēriju – Ķepu sirds draugs, kurā stāstīs par cilvēkiem, kas ziedo sevi, savu laiku, līdzekļus un iespējas, lai palīdzētu dzīvniekiem. Ķepa uz sirds aicinās skatītājus balsot un noteikt pašu sirsnīgāko ķepu draugu. Kā arī aicina pastāstīt par šiem cilvēkiem, jo, kā prakse rāda” cilvēki, kas dara labus darbus, paši par tiem stāstīt visbiežāk nevēlas. Bet ir tik svarīgi, lai par to uzzina arī citi, jo pozitīvie piemēri iedvesmo arī citus”.

Tāpat kā līdz šim, Ķepa uz sirds dosies ciemos uz dzīvnieku patversmēm un palīdzēs atrast to iemītniekiem jaunas mājas un saimniekus – tiks turpināta iesāktā tradīcija, kad sabiedrībā pazīstami sportisti, aktieri, dziedātāji un mākslinieki dodas uz dzīvnieku patversmēm visā Latvijā, lai palīdzētu meklēt mājas kādam pamestam suņukam vai kaķim. Šī rubrika ir bijusi ļoti veiksmīga, jo daudzi pamestie mājdzīvnieki ir atraduši savu īsto saimnieku tieši pateicoties Ķepa uz sirds sižetam, kad jaunais saimnieks savu nākamo mīluli ieraudzījis raidījumā kopā ar Ķepa uz sirds viesi.

Sezonas pirmajos raidījumos Ķepa uz sirds dosies ciemos uz daudzām vietām Latvijā – mājas pamestiem dzīvniekiem Rīgā un Ogrē palīdzēs meklēt basketbolists Kaspars Kambala un ārsts Pēteris Kļava. Ciemosimies pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un viņu mīluļiem – arī ārzemju viesiem. 100.raidījuma īpašais viesis – Krievijas modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs ar savu mopsi Koķiku.

Arī šajā sezonā visi raidījuma skatītāji ir aicināti iesūtīt savu mājas mīluļu smieklīgākās izdarības video konkursam Ķepu video, sūtot tos uz e-pasta adresi info@kepauzsirds.lv. Iesūtītie video katru nedēļu tiks apskatīti raidījumā, kā arī internetā – Ķepa uz sirds mājaslapā. Atraktīvākie un populārākie video saņems balvas, bet pats jautrākais un sirsnīgākais video sezonas noslēgumā saņems galveno balvu – kvalitatīvu foto kameru.

Tāpat kā iepriekšējā sezonā, raidījums būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā sestdienu rītos plkst. 10.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst. 15:30. Jaunumiem un aktualitātēm iespējams sekot līdzi raidījuma mājas lapā www.kepauzsirds.lv.

Raidījumu piedāvā neatkarīgo producentu grupa Summer Studio, raidījuma mecenāts – Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Sīkākai informācijai:

Inese Kreicberga, producente
Tālr. 29266144
E-pasts: info@kepauzsirds.lv
www.kepauzsirds.lv