• Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs
  • Vārda diena: Madis, Alberts
  • Rīgā skaidrs, +16 °C, D vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 14. septembris. Fināls

V.I.P.

Dalībnieki:

Kristaps Rozītis - komandas kapteinis, strādā bankā. Erudīcijas un prāta spēļu dalībnieks ar vērā ņemamu stāžu. Darbojas gan korī, gan folkloras kopā. Piemīt laba mūzikas gaume, nepamet novārtā arī labu literatūru. Audzina divus dēlus.

Aleksandra Gordejeva - kapteiņa kolēģe. Darbojas IT jomā. Patīk dažāda tipa prāta spēles. Patīk lasīt grāmatas. Hobijs: skatīties labu kino.

Toms Jurgenovskis - kapteiņa kolēģis. Ikdienā strādā IT jomā. Patīk doties braucienos ar motociklu pa mežiem un grūti izbraucamiem ceļiem. No grāmatu pasaules vislabāk izbauda kriminālromānus. Ir trīs dēlu tēvs.


Gustavs Straupmanis - komandas kapteinis – mežzinis. Labprāt uzturas dabā, patīk tuvi un tāli ceļojumi, gūst baudu no mākslas, patīk pētīt kartes un tikties ar draugiem. Mīl sapņot – gan naktīs, gan dienās.

Jānis Balodis – studē Nīderlandē, dramaturgs. Patīk stāstu un notikumu ieraudzīt tur, kur citi to nepamana. Labprāt izvēdina galvu, atrodot brīdi skrējienam vai dodoties pārgājienos.

Toms Krišāns – datu analītiķis. Prieku un mieru dzīvē rada iespēja atrasties ūdens tuvumā. Saista gan mierīga, gan aktīva atpūta dabā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 21. jūnijs. Pirmais pusfināls

V.I.P.

V.I.P. 7. jūnijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 31. maijs. Otrais pusfināls

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 7. jūnijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 24. maijs. Pirmais pusfināls 2

V.I.P.