Sadarbību ar līdzšinējo treneri Gustavo Roču no ASV nācās pārtraukt, jo viņš ir aizņemts darbā ar NCAA čempionvienību Dienvidkalifornijas Universitāti. Uz Graudiņas/Kravčenokas trenera amatu kandidēja 3 speciālisti, bet Eiropas čempiones deva priekšroku 32 gadus vecajam Polijas speciālistam Damjanam Vojtasikam. Vienošanās ar poļu speciālistu Vojtasiku noslēgta līdz 2024. gada 1. septembrim.

Intervija - Tīna Graudiņa, Eiropas čempione pludmales volejbolā

Intervija - Damjans Vojtasiks, Graudiņas/Kravčenokas treneris

Galvenokārt jāuzlabo bloks un aizsardzība. Jākļūst stabilākām servju uzņemšanā. Un kopumā rezultātiem jākļūst stabilākiem! Lai nebūtu lēkāšanas no 2. uz 16., tad uz 5. vietu un Eiropas titulu.”

Vojtasiks 2019. gada Eiropas čempionātā trenēja Vojtasikas/Kociolekas duetu no Polijas. Tieši šīs polietes Graudiņa Kravčenoka pārspēja finālā, izcīnot savu pirmo Eiropas titulu. Treneri vēl labāk Latvijas dāmas iepazina vairākkārt aizvadot treniņnometnes Polijā.

Intervija - Anastasija Kravčenoka, Eiropas čempione pludmales volejbolā

Tā kā Graudiņa beigusi bakalaura studijas ASV koledžā, dāmas pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal ikdienā varēs trenēties kopā. Tīna gan studijas turpinās maģisrtantūrā, bet darīs to attālināti.

Eiropas čempionēm un Vojtasikam pirmais kopīgais turnīrs būs Parīzes Elite 16, kas sāksies 28. septembrī. Visticamāk tas būs dāmu pēdējais turnīrs šosezon, jo turpmākais kalendārs ir ļoti sarežģīts ar norises vietām Dienvidāfrikā, Brazīlijā un Austrālijā.