• Sestdiena, 2020. gada 18. janvāris
  • Vārda diena: Antis, Antons, Antonijs
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 762mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 14. oktobris

V.I.P.

Pirmdienas vakarā ir laiks spēlei «Veiksme. Intuīcija. Prāts». Kopā ar kapteiņu Andra Stīpnieka un Harija Kārkliņa komandām domāsim un runāsim par Rumāniju, Japānu, Ogri, Rīgu, skābekli un pienu. Uģis Joksts tiksies ar sešiem erudītiem, kuri vēlas pārbaudīt erudīciju un likt lietā savas zināšanas.

Dalībnieki:

Andris Stīpnieks, komandas kapteinis. Visu mūžu dzīvojis Rīgā, taču daudz laika pavadīts dabā, jo darbs un hobiji saistīti ar dzīvo dabu, ūdeni un ieročiem. Ilgs laiks ticis pavadīts LU Fizikas un matemātikas fakultātes studentu laivu braucienos. Patīk eksperimentālās kulinārijas process un rezultāts (ja ir sekmīgs).

Zane Šņore, rīdziniece. Studējusi Latvijas Kultūras akadēmijā starpkultūru sakaru fakultātē ar virzienu «Latvija – Dānija», strādā «CirkleK» biznesa centrā. Brīvajā laikā nodarbojas ar jāšanas sportu. Apmeklē teātrus un citus kultūras pasākumus. Patīk ceļot un būt dabā.

Andris Soroka, darbs saistīts ar IT, interesē sports un mūzika. Sakarā ar darbu ir nācies piedalīties dažādos diskusiju raidījumos LTV un citos kanālos, bet uz erudīcijas jautājumiem televīzijā atbildēs pirmo reizi. Patīk biljards, bridžs, kalnu velobraukšana, skvošs, karaoke.


Harijs Kārkliņš, , komandas kapteinis. 11 gadus nostrādājis viesmīlības nozarē – iepazinis viesnīcas no «a» līdz «z». Kā liels kino baudītājs var atsaukt atmiņā daudz un dažādus faktus par un ap kino. Daudz ceļojis, bet savu sapņu galamērķi Islandi tā arī vēl nav sasniedzis.

Raitis Boļšakovs,  pēc izglītības ģeogrāfijas maģistrants, patīk gan ceļot un iepazīt pasauli, gan arī izmantot zinātnes un tehnoloģiju sniegtās iespējas - pētīt zemeslodi kartēs, ortofotokartēs un satelīta attēlos. Runā četrās valodās. Interesē kino, vēsture, sports, politika un arī kas nopietnāks.

Jānis Gudermanis, strādājis tūrisma nozarē. Ar laiku viesmīlības nozare nomainīta uz pārdošanas sfēru. Augstskolā studējis biznesa psiholoģiju, kas lieliski noder gan darbā, gan arī ikdienā. Ārpus darba laika nodarbojas ar tautas deju dejošanu, sportošanu un aktīvo atpūtu, kā arī ceļo.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 1

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 20. janvāris

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 13. janvāris. Fināls!

V.I.P.