Pirmdiena, 14. novembris

8. sērija

Lizija neatklāj Betijai patiesību par Veimanu. Betija aprūpē pacientu ar Hantingtona slimību. Viņš par savu slimību neko nav teicis meitai Karlai. Taču tas mainās uzzinot, ka Karla ir stāvoklī, un vēl nedzimušajam bērnam varētu būt iedimta slimība. Talula un Levandovskis kārto noliktavu un nejauši tajā tiek ieslēgti.

Otrdiena, 15. novembris

9. sērija

Slimnīcā valda aizdomas par SARS vīrusu. Kolektīvs gatavojas karantīnai. Betija uzzina, ka Veimanam ir sakars ar Liziju. Helēna un Lizija aprūpē pacientu, kurš samežģījis potīti pirms savām kāzām. Izrādās, ka pacients to ir simulējis, lai varētu izvairīties no kāzām.

Trešdiena, 16. novembris

10. sērija

Bērings ārstē 14 gadus jauno Emīliju Hansenu, kura uz slimnīcu ierodas ar pārtikas saindēšanos. Veimans nodevis Betiju. Talula un Levandovskis satiekas pirmo reizi pēc kopīgi pavadītas nakts. Abu sarunu pavada liels samulsums.

Ceturtdiena, 17. novembris

11. sērija

Betija un Bērings abi uz slimnīcu dodas ar velosipēdu. Viņu klātbūtnē uz ielas sabrūk cilvēks. Mediķiem jārīkojas ātri. Pacients Heiners pēc sirdstriekas neatpazīst savu sievu. Viņam šķiet, ka sieva ir viņa dubultniece. Slimnīcā ierodas arī Helēna, aktrise, kura ir savainojusi potīti. Heiners atpazīst tikai savu dēlu.