Pirmdiena, 14. novembris

3689. sērija

Lija, Roberts un Verners dodas uz pansionātu svinēt Lijas mātes dzimšanas dienu, nenojaušot, ka kāds viņiem seko. Nākamajā dienā Lija mātes mantās atrod vēstuli ar šokējošu ziņu. Maija uzzina, ka Konstance, viņai neko nesakot, ar Ērika palīdzību izzagusi no slimnīcas antibiotikas. Konstance priecājas, ka var uzdoties par Floriāna dzīvības glābēju. Pēc strīda ar Mihaelu Rozālija pārceļas pie Zonnbīhleriem. Andrē pārliecina Mihaelu, ka viņš ir pārsteidzies. Mihaels dodas salabt ar Rozāliju, bet pa ceļam satiek Kristofu. Vanesa un Maksis cenšas atrunāt Geriju no domas iekarot Širīnas sirdi.

Otrdiena, 15. novembris

3690. sērija

Roberts un Lija nespēj noticēt vēstulē paustajai atklāsmei. Lijas māte slimo ar demenci un neko nespēj paskaidrot. Verners nolemj veikt paternitātes testu, sagādā paraugus un pirms nodošanas laboratorijā ieslēdz tos viesnīcas seifā. Konstance vēlas izklaidēt Floriānu un uzaicina viņu braucienā ar laivu. Floriāns pārpūlas un smagi saslimst. Mihaels nespēj uzrunāt Rozāliju un mokās pārmetumos. Rozālija apņemas paspert soli pretī Mihaelam. Gerijs pārprot Vanesas pamācības un izdara savus secinājumus, pārsteidzot Širīnu.

Trešdiena, 16. novembris

3691. sērija

Hanness atgriežas no Montānas ar sliktām ziņām – viņam draud bankrots un ir jāpārdod rančo. Kristofs piekrīt investēt viņa rančo ar nosacījumu, ka par šo darījumu neuzzina Ariāna. Redzot Mihaela un Rozālijas pārdzīvojumus, Hildegarde un Andrē nolemj abus savest kopā un sarīkot romantisku pikniku. Ariānai neizdodas atvērt viesnīcas seifu, jo Verners ir nomainījis kodu. Lai piekļūtu paraugiem, Ariāna sāk sekot Verneram ik uz soļa. Apkalpojot viesus golfa laukumā, Ēriks pamana Gerija fantastisko talantu samest vairākas bumbiņas vienā bedrītē. Vēlāk Ēriks uzzina, ka “Firstenhofa” rīkos golfa turnīru ar lielu naudas balvu uzvarētājam.  

Ceturtdiena, 17. novembris

3692. sērija

Pēc medikamentu zādzības Floriānu sāk mocīt vainas apziņa. Maija iesaka viņam klusēt, citādi viņa atveseļošanās būs apdraudēta. Kad Floriāns vēlas iedzert nākamo tableti, pie viņa ierodas Mihaels un atrod zāļu iepakojumu. Hildegarde un Andrē pie ezera gaida  Mihaelu un Rozāliju ar skaistu pikniku, bet nejauša pārpratuma dēļ pasākums izjūk. Arī Hannesa plāni izjūk, un viņš ir palicis bez nekā. Hanness vēlas pamest “Firstenhofu”, bet Maija piedāvā viņam kādu laiku apmesties pie sevis. Ēriks nolēmis palīdzēt Gerijam trenēties golfa turnīram, lai tiktu pie naudas balvas, pievilinot Geriju ar iespēju nopirkt Širīnai skaistas dāvanas. Roberts un Lija saspringti gaida gēnu testa atbildi. 

7+