Pirmdiena, 14. novembris

125. sērija

Salvadors ierosina pārdot nozagto opiju, lai palīdzētu Silvām samaksāt kredītu par māju. Diāna uzzina, ka Alonso darbojas grupējumā, kas cenšas novērst karu un izspiego vāciešus. Tikmēr Hermans tomēr nolemj ziņot policijai par Karolīnas noziegumiem, taču aizdomas krīt uz abiem.

Otrdiena, 15. novembris

126. sērija

Dons Rikardo ir spiests kompensēt angļiem nozudušo opija kravu un nokļūst naudas grūtībās. Sodot Basilio par nodevību, Rikardo viņu nogalina. Lai palīdzētu ievainotajam Alonso, Diāna viņa vietā dodas uz tikšanos ar sabiedroto kafejnīcā “Ambigū” un iesaistās spiegošanā. Salvadors glābj māsas Silvas no mājas zaudēšanas un atzīstas Diānai, ka ir atguvis atmiņu. 

Trešdiena, 16. novembris

127. sērija

Komisārs Ranhels veic izmeklēšanu Karolīnas un Hermana lietā. Visbeidzot Hermanu atbrīvo, bet Karolīnu apsūdz bērnu tirdzniecībā. Selija ierosina Aurorai rīkot sufražistu tikšanos Silvu mājā, un Diāna to atbalsta. Tikmēr Salvadors atklāj Bernardo savas aizdomas par Basilio pēkšņo nozušanu. 

Ceturtdiena, 17. novembris

128. sērija

Silvu mājā tiek rīkota sufražistu sapulce, taču, kad ierodas policija, Diānai izdodas kliedēt aizdomas. Uzzinājis par simpātijām starp Kristovalu un Blanku, Rodolfo pieprasa no brāļa solījumu, ka viņš nejauksies viņa laulībā. Salvadors ierosina donam Rikardo pārdot akcijas fabrikā, lai samaksātu parādu angļiem. 

12+