Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo" - HK "Liepāja"

„Mogo” un „Liepāja” aizvadīja ļoti rezultatīvu cīņu, kas bija ne pārāk patīkama vārtsargiem. „Liepāja” prata pirmajā periodā uzvarēt ar 3:1, taču „Mogo” spēles vidū atspēlējās un pēc tam abas komandas guva vārtus pārmaiņus, kas noveda pie rezultāta 6:6 51. minūtē. Atlikušajā laikā abas komandas vairākkārt pārkāpa noteikumus, Mārtiņam Ķevlim „Liepājas” sastāvā saņemot 5+20 sodu, un 36 sekundes pirms pamatlaika beigām „Mogo” izrāva uzvaru ar rezultātu 7:6.

Intervija - Rūdolfs Maslovskis, HK «Mogo» uzbrucējs

Izšķirošos vārtus guva Gatis Gricinskis, kuram tie bija otrie vārti, bet kopumā spēlē četrus punktus savāca Rūdolfs Maslovskis (2+2). „Liepājas” sastāvā trīs punkti (2+1) Markam Kaleiņikovam, bet Māris Diļevka un Bruno Zabis tika pie diviem punktiem.