Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - BK "Valmiera"

Latvijas – Igaunijas līgas vicelīdere Ogre šosezon zaudējusi vienīgi «VEF Rīga» un Nikolaja Mazura trenētie vīri ir šīs sezonas lielākais pārsteigums. Savās mājās BK «Ogre» Turnīra vidusmēra komandu no Valmieras nesaudzēja – desmit punktu pārsvaru BK «Ogre» ieguva jau pirmajā ceturtdaļā, bet atpūtā ejot jau +14... BK «Valmiera», spēlējot bez savainotā līdera Edmunda Elkšņa, vien epizodiski izcēlās ar labām darbībām uzbrukumā, bet aizsardzībā nespēja tikt galā ar garāko ogrēniešu vīru Kasparu Bērziņu – centram vien 15 minūtēs 26 punkti, turklāt realizēti 4 tālmietieni, Ogrei jau 17.uzvara šosezon 102:67.

Intervija - Kaspars Bērziņš, BK «Ogre» uzbrucējs

Pēc šīs uzvaras Ogre vismaz līdz Rīgas VEF nākamajai spēlei sestdien atguva Latvijas – Igaunijas līgas līderpozīcijas.