9. sērija.

Samantai ir 18. dzimšanas diena, un viņa nolemj to nosvinēt pavisam negaidītā veidā. Lauri kaitina fakts, ka jāsacer reklāmas autiņbiksītēm. Anete no rīta iznāk no mājas un ir pārsteigta par to, ko ierauga. Samanta pieņem nopietnu lēmumu attiecībā uz Dāvidu. Lauris saņem nepelnītus komplimentus. Ralfs nolemj provocēt Samantu un lūdz Anetes palīdzību. Krūmiņu pagrabā atskan aizdomīgs troksnis. Aneti pārbiedē asiņains atradums.

10. sērija.

No Amerikas atlido Ralfa menedžere Diāna un kļūst greizsirdīga. Anete ir pārliecināta, ka viņai izdosies atmaskot noziedznieku. Rūta cenšas panākt, lai Lauris viņai velta vairāk uzmanības. No Anetes guļamistabas pazūd svarīgi pierādījumi. Redakcijā pa pastu tiek piegādāts noslēpumains sūtījums. Zurabs un Pēteris uzsāk slepenu biznesu, bet sievas viņus pieķer. Visi četri noslēdz derības. Kafejnīcā notiek incidents, kas pārbiedē Aneti.     

11. sērija.

Anete zaudē pacietību un izsauc policiju. Diāna savas prombūtnes laikā ir noilgojusies pēc Ralfa un cenšas atgūt nokavēto. Anete mēģina pārliecināt policiju, ka viņas dzīvība ir briesmās. Policija prasa, lai Anete pierāda savus apgalvojumus. Dāvids mēģina noskaidrot, kas mainījies viņa un Samantas attiecībās. Samanta slēpj, ka viņai iepaticies Ralfs. Notiek uzbrukums kādam redakcijas darbiniekam.