• Otrdiena, 2020. gada 18. februāris
  • Vārda diena: Kintija, Kora
  • Rīgā +6.9°C, D vējš 4m/s, 752mm Hg, 76%
LSM Bērnistaba

Kultūršoks: «Projektētājus mulsina JRT vēsturiskās ēkas rekonstrukcijas tempi»

Kultūršoks

Gandrīz trīs mēnešus apturēti pāļu urbšanas darbi Jaunā Rīgas teātra vēsturiskās ēkas pagalmā, jo sākušas plaisāt apkārt esošo māju sienas. Vēl aizvien šie darbi nav atsākušies, un būvnieks turpina meklēt saudzīgāko situācijas risinājumu, tikmēr projektētāji norāda, ka situācija radusies, jo būvnieki nav ņēmuši vērā viņu instrukcijas un projekta autoriem nav saprotami arī rekonstrukcijas tempi.

Pēc raidījuma rīcībā esošās neoficiālās informācijas būvnieks šobrīd cenšoties novilcināt laiku, lai pabeigtu darbus citos objektos, jo fiziski pietrūkstot strādnieku.

Komentāri (1)

Ināra Bušmane
Arhitekte Gaile: “ mēs tik ilgi to projektu gaidījām, un teātris gaida, un arī “ Re Re” ļoti gribēja būvēt” kāpēc nebūvē, nav skaidrs, saka Gaile.
Jautājums- vai tad jau pirms konkursa bija zināms, kurš būvēs? Vai specifikācija bija sastādīta, tā. ka pretendentam ir jabūt strādājušam Maximas būvniecībā.? P/ S Re Re būve 1.
Vai tiešām Gaile, nesaprot, ka ja vairāku māju pamati turpina sēsties, ir kaut kas bijis jamaina būvprojektā, nevis mistiskās instrukcijās.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!