Latvijas čempionāts handbolā vīriešiem. Dobeles "Tenax" - "Celtnieks Rīga"

Latvijas virslīgas handbola čempionātā šodien otrā posma labāko četriniekā savā starpā tikās abas līderkomandas – Dobeles «Tenax» un «Celtnieks Rīga». Viesu rindās atkal iztrūka vairāku līderu un vismaz pirmajā puslaikā dobelnieku pārsvars bija vairāk nekā acīmredzams. Samērā ātri «Tenax» iekrāja deviņu vārtu pārsvaru. Rīdzinieki saņēmās un samazināja deficītu līdz pieciem vārtiem, un puslaiks beidzās 20-15 mājinieki labā. Otrajā spēles daļā  nekas būtisks nemainījās- «Tenax» handbolisti pieaudzēja līdz 11 vārtiem. Tas nozīmēja, ka uzvarētājs ir zināms. Pēdējās 10 minūtēs dobelnieku rindās laukumā devās jau otrais sastāvs, kas situāciju nepasliktināja, un «Tenax» guva negaidīti vieglu uzvaru pār «Celtnieku» 33-24.

Intervija - Oskars Arājs, «Tenax Dobele» handbolists

Dobeles komandai tas ir otrais panākums otrajā posmā, bet «Celtnieks Rīga» handbolistiem pirmā neveiksme trijās spēlēs.