• Trešdiena, 2021. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā migla, +4 °C, D/DR vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

«Alpu dakteris 12» 3. - 7. sērija

Alpu dakteris

Pirmdiena, 15. februāris

3. sērija

Cita persona. 1. daļa

Grūberu ģimene turpina meklēt risinājumus, lai izlīgtu ar Ludvigu un izvairītos no saimniecības pārdošanas mantojuma izmaksas dēļ. Līzbete joprojām netic, ka Ludvigs tiešām spētu rīkoties tik cietsirdīgi, un atsakās no sarunas ar viņu, kaut gan pārējai ģimenei tas šķiet ne tikai pēdējais, bet arī labākais risinājums. Mārtina pacientei Lēnai smadzeņu apvalka iekaisums ir izraisījis smagus personības traucējumus. Jau vairāk nekā deviņus mēnešus viņa kā cita persona – Kima – dzīvo ar savu vīru un meitu. Viņi ilgojas pēc īstās Lēnas atgriešanās, un kādu dienu šī vēlme piepildās, diemžēl nesdama sev līdzi jaunus sarežģījumus.

Otrdiena, 16. februāris

4. sērija

Cita persona. 2. daļa

Mārtins ar savu kolēģi Aleksandru turpina risināt Lēnas/Kimas sarežģīto mīklu, lai izārstētu progresējošo encefalopātiju, saglabātu pacientes sirds veselību un atdotu atpakaļ ģimenei mīlošo sievu un mammu Lēnu. Tomēr šķiet, ka viena no šīm vēlmēm nebūs piepildāma. Tikmēr Mārtina ģimenē gaidāmi jauni satricinājumi. Līzbete pārkāpj savam lepnumam un brauc pie Ludviga runāt par mantojuma jautājumu. Viņa ierodas pēdējā brīdi, jo Ludvigs jau bezsamaņā guļ zemē. Par spīti visam pārdzīvotajam tieši Līzbete stāv pie viņa gultas slimnīcā un cenšas mierināt sarežģītajā situācijā, kad šķiet, ka Ludviga dalība pretvēža medikamentu pētījumā būs jāpārtrauc.

Trešdiena, 17. februāris

5. sērija

Sāpes. 1. daļa

Mārtinam beidzot izdodas panākt progresu attiecībās ar simpātisko aptiekāri Francisku, un viņa klīnikā darbu sāk jauna ārsta palīdze – Kemperes kundze. Grūberu ģimenes lietās gan neiet diez cik spoži – šķiet, ka piena bizness draud izjukt pat nesācies, un arī Ludviga mantojuma jautājums vēl ne tuvu nav atrisināts. Arī Mārtina pacientu ģimenēs neiztiek bez paaudžu konfliktiem. Mazā Grēta ir nonākusi starp diviem dzirnakmeņiem – tēvu Lenartu un vectēvu Ulrihu, kas bāriņtiesas priekšā nomelno viens otru, lai iegūtu aizbildnību pār mazo meiteni. Bet ko šajā situācijā vēlas pati Grēta?

Ceturtdiena, 18. februāris

6. sērija

Sāpes. 2. daļa

Mārtins turpina meklēt Grētas tēva Lenarta nerimstošo sāpju iemeslus. Ja viņš atkal grib būt tēvs uz pilnu slodzi, šis jautājums ir tuvākajā laikā jāatrisina, lai meitene pavisam nepaliktu pie sava vectēva Ulriha. Bet arī Ulriham ir parādījušās senas vainas, kuru dēļ viņš drīzumā, iespējams, vairs nespēs rūpēties par mazmeitu, tomēr vecajam vīram jau ir rezerves plāns šādai situācijai. Tikmēr Grētas vienīgā vēlme ir, lai abi viņas tuvākie cilvēki beidzot spētu saprasties, bet vai vīrieši meitenes dēļ spēs pārkāpt saviem principiem? Savukārt Grūberu ģimenes vecākā paaudze ir nostājusies uz izlīguma takas. Šķiet, ka slimnīcā pavadītais laiks ir satuvinājis Ludivgu un Līzbeti, bet vai ar to mantojuma jautājums būs nokārtots uz visiem laikiem?  

Piektdiena, 19. februāris

7. sērija

Īsi pirms talantīgā čellista Jonasa Kellera koncerta viņa dueta partnere un draudzene Štefija saļimst. Mārtins Grūbers sākumā pieļauj, ka tā ir saaukstēšanās, bet tad uzzina, ka Štefijai arī tirpst rokas. Acīmredzot viņa cieš no kādas neiroloģiskas kaites, kas ir steidzami jādiagnosticē un jāārstē. Slimība draud sagraut Štefijas un Jonasa privāto dzīvi un karjeru. Līzbete Grūbere tur savu solījumu un dodas vakariņās ar Ludvigu. Abi ir uztraukušies, jo uzvirmo atmiņas par senajām jūtām. Mārtins bauda nepiespiesto dēku ar Francisku. Nesaskaņas rada tas, ka viņa dzīvo blakus Mārtina bijušajai draudzenei Annei, kurai šobrīd klājas grūti. Bet Franciska uzticas Mārtinam, par ko viņš ir atvieglots, jo raizējas par Annes atkarību no alkohola un negrib viņu grūtībās pamest vienu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Alpu dakteris 12» 8. - 12. sērija

Alpu dakteris
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Alpu dakteris 12» 1. - 2. sērija

Alpu dakteris
Anotācija

«Alpu dakteris 11» 12. - 14. sērija

Alpu dakteris