Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Liepāja"

Vakar šo komandu duelī ar 3-2 pārāka bija Arta Ābola vadītā HK «Zemgale/LLU». Šodienas mačā no pirmajām minūtēm bija redzams, ka Normunda Sējēja vadītie liepājnieki nekādā gadījumā negribēja kapitulēt divas dienas pēc kārtas. Lai arī spēlējot mazākumā lieliskas iespējas bija kurzemniekiem, pirmos vārtus mačā guva Zemgale, Roberts Jekimovs.

Pēc pārtraukuma HK «Zemgale/LLU» divas reizes perfekti izmantoja HK «Liepāja»  kļūdas un bija priekšā ar 3-0.

Lai arī 3. trešdaļā HK «Zemgale/LLU» panāca jau 4-0, HK «Liepāja» spēja radīt intrigu. Kurzemnieki guva trīs vārtus pēc kārtas, pietuvojās līdz 3-4. Tomēr izlīdzināt rezultātu kurzemnieki nespēja. Uzvara ar 4-3 HK «Zemgale/LLU».

Intervija - Frenks Razagls, HK «Zemgale/LLU» uzbrucējs

HK «Zemgale/LLU» Liepāju uzvarējusi visās 3 šīs sezonas savstarpējās spēlēs. Panākums ļāvis Jelgavas vienībai apsteigt Olimp komandu un pakāpties uz pirmo vietu tabulā, bet HK «Liepāja» joprojām ir ceturtā.