Latvijas futbola virslīga, FK "Metta/ LU" - "Riga FC"

Latvijas čempionei «Riga FC» sezonas pirmajā spēlē ļoti grūta uzvara pār Jelgavu un arī šodien čempionei «Mettas» mājas laukumā klājās grūti. Lielā bumbas kontrole spēles sākumā Rigai neko nedeva – gluži otrādi bīstamāki uzbrukumi bija Mettai, viens no tiem beidzās ar tiešo brīvsitienu un Mettas krievu leģionārs Tamirland Džamaludinovs teicamā stilā izvirzīja vadībā MEttu. Rigai atkāpšanās ceļa nebija – te grožus savās rokās ņēma Artūrs Karašuasks – ar aktīvo spēli flangos līdz puslaika beigām tieši pēc Karašauska piespēles pret savu bijušo komandu vārtus guva Vladislavs Fjodorovs. Karašausks turpināja spīdēt arī pēc pārtraukuma, kad atkal tieši pēc viņa piespēles otros un kā vēlāk izrādījās uzvaras vārtus guva horvāts Tomislavs Šaričs – 2:1 uzvara čempionei Rigai.

Intervija - Vladislavs Fjodorovs, «Riga FC» uzbrucējs

Pēc šīs spēles abām komandām sāksies izlašu pauze – Metta šo pauzi pavadīs tepat Latvijā, bet Riga FC jau rīt izlidos uz Kipru, kur trenēsies nākamās desmit dienas.