Pirmdiena, 15. marts

9. sērija

Lielais aukstums, 1. daļa

Elmavas policijas iecirkņa atskurbtuvē notiek kāds starpgadījums. Inspektors Herberts Zatlers nekavējoties zvana Mārtinam, jo kāds jauns vīrietis – Daniels Grīzbahs – krampjaini cīnās par elpu un savu dzīvību. Mārtins viņu izglābj, bet drīz parādās advokāte, kas par notikušo apsūdz Herbertu Zatleru. Mārtins ievēro, ka šai advokātei, neskaitot profesionālos jautājumus, ir arī privātas pretenzijas pret Zatlera kungu. Ar ko tās varētu būt saistītas? Grūberu saimniecībā tikmēr tiek uzsākta piena pildīšana, izmantojot Gregora aizdotās iekārtas. Līzbete brīdina Anni uzmanīties no Gregora uzkrītošās labvēlības, tomēr viņa ir pārliecināta, ka pati kontrolē situāciju.

Otrdiena, 16. marts

10. sērija

Lielais aukstums, 2. daļa

Inspektors Herberts Zatlers ir nonācis neapskaužamā situācijā – paša meita gatavo viņam apsūdzību par iecirknī notikušo starpgadījumu ar Danielu Grīzbahu, un tikai Mārtins var medicīniski pamatoti atspēkot šos pārmetumus par novēloto saukšanu pēc palīdzības. Bet vecajam vīram svarīgāka par attaisnošanu šajā lietā būtu iespēja beidzot izlīgt ar meitu. Tikmēr Grūberu saimniecībā valda patīkams satraukums, gaidot pirmo peļņu, kas nenāks caur pienotavu, bet gan no tiešās pārdošanas. Lilī izmanto pozitīvo noskaņojumu, lai mudinātu Mārtinu izbeigt nestabilās attiecības ar Francisku un cīnīties par Anni. Tomēr atklātā saruna ar Francisku noved pie pavisam citāda iznākuma.

Trešdiena, 17. marts

11. sērija

Kādas pastaigas laikā vientuļais sirmgalvis Johans Eihholcs izglābj savu jauno kaimiņieni Maju Kerneri no pašnāvības. Mājupceļā viņš izmežģī kāju. Mārtins Eihholcam konstatē smagus sirds ritma traucējumus. Mārtins raizējas arī par Maju, kura pēc mātes bojāejas negadījumā palikusi viena. Viņai trīc rokas, ir vēdera krampji un asinsrites problēmas, turklāt viņu vajā arī finansiālas problēmas. Mārtins lūdz Johanu Eihholcu parūpēties par Maju – viņš varētu pārskatīt meitenes bankas dokumentus, un Maja varētu tikmēr pieskatīt viņa suni. Bet vai tā varēs atrisināt Majas veselības problēmas? Mārtins Grūbers nolemj nebraukt ar Francisku uz Ņujorku, lai palīdzētu viņai strādāt tēva fondā. Viņš grib viņu attiecībām pielikt punktu, jo atskārš, ka labāk vēlas būt kopā ar Anni.

Ceturtdiena, 18. marts

12. sērija

Johans Eihholcs atklāj nepilnības Majas Kerneres bankas dokumentos. Mārtins Majai atklāj bakteriālu infekciju, kas skar centrālo nervu sistēmu. Arī Eihholca veselības problēmas ieilgst, jo viņš nelieto ārsta izrakstītās sirdszāles. Eihholcam jāpārvar sevi, lai spētu pielaist Maju sev klāt, jo meitene sirmgalvim ļoti atgādina viņa pirms daudziem gadiem mirušo meitu. Vai Maja un Eihholcs spēs atrast kopīgu valodu un palīdzēt viens otram izveseļoties? Anne pēc kopīgas nakts ar Gregoru nespēj tikt skaidrībā par savām jūtām. Viņš viņai piedāvā kļūt par «Grūberu piena» akcionāru. Kad Anne Gregora plānus izstāsta Mārtinam, viņš visiem spēkiem cenšas pārliecināt Anni vai vismaz Hansu, ka Gregoram nevajadzētu iesaistīties biznesā. Bet vai tā viņš spēs atgūt Anni?

Piektdiena, 19. marts

13. sērija

Lēmums, 1. daļa

Gregors šķiet panācis savu gribu kopuzņēmuma dibināšanā ar Grūberu saimniecību. Mārtinam un Līzbetei ir iebildumi, bet balsstiesības šajā situācijā ir tikai Hansam un Annei. Vai Hanss piekritīs spert šo soli, kas vēl vairāk attālinās Grūberu ģimeni no lemšanas par savu saimniecību? Tikmēr arī kādā citā ģimenes uzņēmumā neiztiek bez domstarpībām – Tomass Bīlers nespēj vienoties ar sievu un meitu par nākotnes plāniem. Viņš cer, ka meita pēc pavāres profesijas apgūšanas atgriezīsies ģimenes restorānā., tomēr viņai ir pavisam citi plāni. Kādas korekcijas tajos ieviesīs tēva pēkšņā un strauji progresējošā slimība?